Bedava promosyon Veren iddaa Siteleri

Online iddaa ve gazino sitelerinin sayısı son zamanlarda oldukça arttı.Rekabetin artması ile birlikte siteler üye çekmek için bir yarış içerisindeler.Bu rekabet iddaaci ve gazinocu arkadaşlara çeşitli promosyonlar ile cazip fırsatlar oluşmaktadır.Siteleri ve promosyon seçeneklerini sizler için detaylı olarak inceliyoruz.Bedava promosyon veren iddaa sitelerini sizler için araştırdık.
Bedava promosyonlar para yatırmadan iddaa yapmanızı veya gazino oynamanızı sağlayan promosyonlardır.Siteyi tanımanıza imkan sağlar ve bir nevi hoşgeldin hediyesidir.Sitelerin ilk üyelik ve ilk para yatırmalara yönelik promosyon çalışmaları oluyor ancak bedava promosyonlar her zaman iddaacilere çekici geliyor.Sitelerde bunların farkında bu yüzden çeşitli dönemlerde bedava promosyon çalışmaları yapılıyor.Bedava promosyon veren iddaa sitelerini tek tek yazacak olursak.

Myiddaa Bedava promosyon

Geçtiğimiz Nisan’da açılan myiddaa yeni üyelerine 10 TL bedava promosyon seçeneği sunuyor.Canlı destek bölümünden bu konuda detaylı bilgiyi kolaylıkla alabiliyorsunuz.Üye olurken promosyon kod bölümünü boş bırakarak üyeliğinizi tamamlıyorsunuz.Hesabınızı aktif ettikten sonra canlı yardımdan promosyonunuzu isteyebilirsiniz.

 

Hiperbet Bedava promosyon

Bedava promosyon çalışmasını sürekli yapan sitelerden bir tanesi.Yeni üyelerine 5 TL bedava promosyon vermektedir.Bedava promosyon genellikle telefonunuza gelmekte ve bu konuda canlı yardımdan bilgi alabiliyorsunuz.Bedava promosyonunuzun çevrim şartı bulunmuyor.

Noxwin Bedava promosyon

Tanınmış iddaa sitelerinden noxwin üyelerine 5 TL bedava promosyon veriyor.Facebook bağlantısını paylaşmanız ve sonrasında promosyon talebi için site ile irtibata geçmeniz gerekiyor.promosyon ilgili ayrtıntılara siteden ulaşabilirsiniz.promosyonun herhangi bir şartı görünmüyor.

Topstarbet Bedava promosyon

Piyasa baktığımızda en yüksek miktarda bedava promosyon veren site olarak göze çarpıyor.Topstarbette bedava promosyon miktarı tam 15 TL.Bu sitede bedava promosyonun 1 şartı bulunuyor diyebiliriz.15 TL promosyonu almak için üye olduktan sonra 1 kez spor iddaalarınde oynamanız gerekiyor.Yapacağınız iddaa sonrası promosyonunuz hesabınıza yüklenecektir.

gazinoBilyoner Bedava promosyon

Yakın zamanda açılan gazinobilyoner sitesi yeni üyelerine 10 TL bedava promosyon veriyor.Siteden promosyon hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.10 TL promosyon ile poker,canlı gazino ve slot oyunlarını deneyebilirsiniz.Çekim talebinde bulunacaksanız oynadığınız oyuna göre çeşitli çevrim şartları bulunuyor.

tipobet Bedava promosyon

Yeni üye olanlara 5 TL bedava promosyon veriliyor.Siteyi tanımıza ve iddaa seçeneklerini görmenize imkan tanıyan bu seçenek ile bedava iddaa keyfi yaşayabilirsiniz.Bu promosyonu çekmek isterseniz en az 1.80 oran ile 5 kat çevirmeniz gerekiyor.Merak ettiğiniz diğer detayları siteden öğrenebilirsiniz.

Betboo Bedava promosyon

Online iddaa piyasasının köklü sitelerinden betboo yeni üyelere 10 TL bedava promosyon veriyor.Site içerisinde ve canlı yardımda detaylı bilgileri bulabilirsiniz.Site bedava promosyon çalışmalarını günlük veya haftalık olarak belirli zamanlarda değiştirebiliyor.

buton