Belge İstemeyen iddaa Siteleri

Bildiğiniz üzere yabancı iddaa sitelerinde iddaa yapmak istediğinizde para çekmek için bir çok iddaa sitesi sizden kimlik fotokopisi, ehliyet, ikametgah belgesi gibi bir sürü lüzumsuz evrak istemekteler.
Bu istedikleri belgeler, kayıt olurken ki verdiğiniz bilgiler ile uyuşmuyor ise para çekmenizi bir hayli zora sokuyorlar, hatta ödeme yapmıyorlar dahi diyebilirim.
Bu belgeleri göndermek zorunda mıyız? iddaa oynadığımız site para çekimleri için belge talep ediyorsa mecburi göndermemiz gerekmekte, aksi halde paranız yanar. Bu yüzden iddaa yapacağımız siteyi iyi seçmemiz gerekmekte.
Belge isteyen iddaa sitelerinin aksine, belge talep etmeyen iddaa siteleri de vardır. Biz bu siteleri sizler için detaylı bir biçimde analiz ettik.
Belli koşullar doğrultusunda ya da koşul olmadan paranızı çekebilirsiniz. Ayrıca bu bahsettiğimiz siteler listesindedir. Düzenli olarak denetlenmektedirler.
Yani paranızın güvende olduğuna emin olabilirsiniz.
 Her ne kadar ülkemizde kaçak iddaa olarak adlandırsakta, bu iddaa siteleri kendi ülkelerinde lisanslıdır ve belirli kurumlarca denetlenmektedirler. Aynı bizim iddaamızda olduğu gibi bu iddaa siteleride 18 yaşından küçüklerin iddaa yapması yasaktır.
Bu yüzden reşit olduğumuzu tescillendirmek için bizden kimlik veya ehliyet belgesi talep ederler.
Bu belgelerin yanı sıra kimlik veya ehliyet belgesinin sahte olmadığını doğrulamak için bazı iddaa firmaları ek olarak ikametgah belgesi veya üstünde adınızın geçtiği her hangi bir fatura talep edebilirler. Bunun sebebi belgelerin doğru olduğunu göstermektir.
 Evet, iddaa sitelerine belge gönderdiğinizde içiniz rahat olabilir. Dediğimiz gibi sadece iddaa oynamak için doğru yaşta olup olmadığınızı kontrol ediyorlar. Ama yinede güvenemiyorsanız aşağıdaki sitelerden birine üye olun.
Aşağıdaki listede, belge istemeyen iddaa sitelerini, üyelik linklerini ve belge istememe koşullarını sizler için sıraladık. iddaa sitelerine belge göndermek istemiyorsanız listedeki iddaa sitelerinden birine üye olabilirsiniz.Ayrıca, son günlerde git gide yenisi çıkan arasından bazılarının belge talep etmediklerini görmekteyiz. Yukarıda belirttiğimiz siteler dışında ki sitelere belge istemediklerinden dolayı üye olacağınız zaman lütfen dikkatli davranınız. Her belge istemeyen iddaa sitesi güvenli olmayabilir.
Yukarıda belirttiğimiz belge istemeyen iddaa siteleri lisanslı ve ödeme konusunda güvenilir sitelerdir. Üye olarak sorunsuzca iddaa yapabilirsiniz.

buton