Bet52

iddaa Siteleri 26 Mart 2016, 23:26 Bet52

Kırmızı ve koyu mavi renklerin yer aldığı bir işlem platformuna sahip olan bet52, 2015 yılından beri faaliyette olan bir sitedir. Curacao hükümetinden alınan lisans ile hizmetlerini sürdüren sitede, bazı bölümlerin, Türkçe seçeneğinde bile İngilizce olarak gösterildiği gözlenmektedir. Curacao hükümetinden alınan lisans hakkında bilgiler site içeriğinde bulunmamakta olup, yapılan araştırmalarda bu bilgi elde edilmektedir.

Bet52 Hizmetleri

gazino oyunları, toto, canlı gazino oyunları, poker, canlı iddaaler, sanal sporlar ve spor iddaaları, bet52 hizmetleri arasında yer almaktadır. Site içeriğinde ayrıca, spor haberleri başlığı altında bir bölümde bulunmakta olup, sporlar konusunda elde edilen son bilgiler bu bölümde üyelerin paylaşımına sunulmaktadır.

Bet52 Spor iddaaları

Bet52 spor iddaaları, diğer tüm sitelerde olduğu gibi futbol karşılaşmalarının yoğun olduğu bir anlayışa sahiptir. Futbol seçeneğinin içerisinde uluslar arası turnuvalar, ülkelerin ligleri ve popüler olan tüm karşılaşmalar ideal iddaa oranları ile iddaa severlere sunulmaktadır. Diğer spor dalları arasında ise, buz hokeyi, hentbol, tenis, basketbol ve dota2 gibi oyun çeşitleri yer almaktadır.

Bet52 Canlı iddaaler

Bet52 canlı iddaaler seçeneği, ana ekranda, canlı bölümünde ve canlı musabakalar bölümünde yer almaktadır. Başlayan karşılaşmalar arasında futbol karşılaşmaları ön planda bulunmakta olup, tenis ve basketbol, buz hokeyi ve voleybol, hentbol ve masa tenisi ile kriket ve snuker karşılaşmalarına da bet52 canlı iddaaler bölümünde rastlanmaktadır.

Bet52 gazino

Bet52 gazino bölümünde, 100’lerce popüler oyun çeşidi bulunmakta olup, slot oyunlara ilgi duyanların dikkatini çekecek farklı oyun seçenekleri, eğlence amacı ile ya da gerçek oyun seçeneği ile üyelere sunulmaktadır.

Bet52 Canlı gazino

Farklı bir ekran ile üyelerin karşısına çıkan bet52 canlı gazino bölümünde, poker ve roulette ile black jack ve baccarat oyunları yer almaktadır. Gerçek kuripiyeler ve gerçek oyuncuların eşliğinde oyunlara katılmak, eğlenmek ve kazanç elde etmek mümkündür.

Bet52 promosyonları

Bet52 promosyonları, gazino oyunlarına slotlara ve spor iddaalarıne verilen promosyonlar olarak gruplanmıştır. Site içeriğinde promosyonlar başlığında bir bölüm yer almak ile birlikte, promosyonlar incelenmek istenildiğinde Türkçe dilin seçilmesine rağmen İngilizce promosyon açıklamaları ve bilgilendirmeleri ile karşılaşılmaktadır.

Bet52 Ödeme Yöntemleri

Bet52 ödeme yöntemleri hakkında site içeriğinde detaylı bilgilendirmeler bulunmamaktadır. Site ana ekranın alt bölgesinde yer alan logolardan visa, master card, ukash, neteller, skrill, yandex money, webmoney, astropay card ve eco card yöntemlerinin kullanıldığı öğrenilmektedir. Ayrıca, bahsedilen yöntemlerin tamamının para çekme işlemlerinde de kullanıldığı da gözlenmektedir.

Bet52 İşlem Platformu

Bet52 işlem platformu sade bir yapıda görülüyor olsa da, Türkçe dil desteğinde aksaklıklar yaşatmaktadır. Siteye giriş yapıldığında çoklu dil seçeneklerinden Türkçe işaretlenmekte, ancak, bazı sayfalar tam olarak Türkçeye çevrilmemekte ve İngilizce olarak kalmaktadır. Bu husus özellik ile Türk kullanıcılar açısından eksi bir değer olarak görülmektedir.

 

buton