Betandyou iddaa Sitesi

Betandyou iddaa ve gazino sitesi 2015 yılbaşında iddaa piyasasına katılmıştır.Arama motorunuza betandyou yazdığınız çıkan sonuçlar arasında birxbet.com adreside bulunuyor.Birxbet.com linkine tıkladığınızda betandyou sayfasına yönlendiriliyorsunuz.Buradan anlaşılacağı üzere iki adres üzerinden hizmet verdiklerini görüyoruz.İsim benzerliğini görünce akıllara iddaa piyasasının kıdemli sitelerden 1xbet.com geliyor.Herhangi bir bağlantılarının olmadığını söyleyen site yetklileri ne rağmen yazılım,tasarım ve iddaa oyunları 1xbet sitesi ile büyük benzerlikler gösteriyor.Türkiye pazarına yönelik alt site olarak açılmış olabileceği düşüncesi oluştu bizde.Sitedeki Facebook,Twitter vb. sosyal medya bağlantılarına tıkladığınızda karşınıza yine 1xbet.com sitesine ait hesaplar çıkıyor.Bu sonuçlar düşüncelerimizi destekler nitelikte.İlerleyen günlerde betandyou hakkında en net ve gerçekci bilgileri bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Betandyou Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Spor iddaaları bölümünde 30’a yakın spor türüne iddaa yapabilirsiniz.Bu bölümdeki spor türleri,lig seçenekler,musabaka sayıları,iddaa oranlar,iddaa seçenekleri vb. tüm özelikler 1xbet.com sitesiyle aynıdır.Futbola önem verilen bölümde iddaa seçeneklerinin çok oluşu dikkat çekiyor.iddaa oranlarının piyasa standartlarında olduğunu görmekteyiz.
Canlı iddaa bölümüde popüler spor türlerinin yanında farklı bir seçenek olarak counter-strike oyununa iddaa yapabiliyorsunuz.1xbet ile aynı özelliklere sahip olan bölümün oranları normal seviyelerde.
Karma canlı iddaa bu seçenek yine daha önce 1xbette de gördüğümüz bu iki siteye özgü bir çalışma..Seçeneklerini sizin belirlediğiniz 4 müsabakaya aynı anda iddaa yapabilmenize imkan tanıyor.

Betandyou gazino,Canlı gazino ve Slotlar

gazino bölümüyle ilgili bir başlık yer almıyor.Slotlar bölümü bulunan sitede popüler 7 oyun sağlayıcısının desteğiyle onlarca slot oyunu bulunuyor.
Canlı gazino bölümüde bulunan site ekonomik olarak yeterliliği sağladığının mesajını veriyor.Üye olduktan sonra canlı gazino içeriğini ve oyunlarını görebiliyorsunuz.Bu bölüm üye olmayan ziyaretçiler için kapalı durumda.Canlı gazino altyapısıyla ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Betandyou Para Yatırma – Çekme

Para yatırma işlemleriniz için kredi kartı,ecopayz,webmoney,yandex money,neteller,skrill,cepbank ve banka havalesi yöntemleri bulunuyor.Para yatırma işlemleriniz anlık olarak site hesabınıza yansıyor.
Para çekme işlemleri için yatırım yaptığınız yöntemleri kullanabiliyorsunuz.Çekim işlemi yapacağınız yöntemle en az 1 kere yatırım yapmış olmanız gerekiyor.Ayrıca yatırım tarihinizden en az 7 gün süre geçmeden çekim işlemi yapamıyorsunuz.Çekim işlemlerinde belge isteniyor.

Betandyou Canlı Yardım

Canlı yardım bölümü müşterilere 7/24 hizmet veriyor.Yeterli bilgi sahibi olmadıklarını ve iletişim mesafesini ayarlayamadıklarını gözlemledik.Bilgi almak istediğiniz konularda sizin için değilde kendileri için yeterli cevabı veriyorlar.Canlı yardım konusunda daha profesyonel siteler bulunuyor.

Betandyou promosyonlar

Sitede herhangi bir promosyon veya promosyon çalışması bulunmuyor.

Betandyou Genel Değerlendirme

Henüz birkaç aylık bir iddaa sitesi olan betandyou hazır yazılım ve tasarım kullanmasına rağmen eksikleri göze çarpıyor.Bölüm olarak sınırlandırılmış olmasına rağmen görselliğe pek önem verilmediği görülüyor.Sitede herhangi bir promosyon çalışması olmaması önemli eksiklerden.Bizce promosyon bir sitenin çekiciliği ve kendi kendine reklamıdır ancak betandyou yeni açılmasına rağmen böyle bir tercihte bulunmamış.Canlı yardımın üslubuna dikkat etmemesi ve pek bilgi vermek istemez şekilde konuşması bir sorununuz için yardım istediğinizde çözecekler mi acaba düşüncesi oluşturmaktadır.Ödeme yöntemlerinde dünyaca bilinen yöntemler mevcut ancak herhangi bir yatırma süresi belirtilmiyor.Çekme işleminiz belgelerle onaylandıktan sonra 15 dakika deniliyor ancak ne kadar sürede onaylanacağına dair bilgi yok.Bu yazımızda 1xbet.com sitesinin yan sitesi olan betandyou iddaa ve gazino sitesini inceledik.Sizinde betandyou hakkında bilgi ve tecrübeniz varsa yorum bırakarak paylaşabilirsiniz.Herkese bol talih!.

buton