Betbio 1 – Betbio’nun Yeni Giriş Adresi: Betbio1.com

Aramıza yeni katılan iddaa sitelerinden biri olan Betbio iddaa sitesinin giriş adresi Aralık ayının ortalarında Betbio 1 olarak değişmiştir. Giriş adresine yapılan engellemeler sonrasında DNS ayarı yapmamış Betbio iddaa sitesi üyeleri bir süreliğine de olsa siteye erişim sağlayamadılar fakat an itibariyle yeni giriş adresinin üyeler sorunsuzca siteye giriş yapabilirler.
Betbio’da yapılan bu engellemede hesaplar, bakiyeler ve iddaaler etkilenmemiştir.
‘nun yeni giriş adresi olan Betbio 1’e giriş yapmak için ya da alltaki butonu kullanabilirsiniz.Betbio Neden Engellendi?
Bildiğiniz gibi Türkiye pazarının ilk ve tek iddaa sitesi İddaa’dır. Türkiye’de de hizmet veren İddaa dışında ki tüm iddaa siteleri TC yasalarına göre yasadışı olarak nitelendirilmektedir. TİB yani Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı internet üzerinden iddaa oynatan bu iddaa sitelerine erişimi kesmek için giriş adreslerine engellemeler yapmaktadır fakat iddaa siteleri tüm müşterilerin sorunsuzca giriş yapabilmesi için hızlı bir şekilde yeni giriş adresi yayınlayarak müşterilerin sorunsuzca siteye erişimini sağlamaktadır.
Betbio gibi adres değişikliği yapan tüm iddaa sitelerini sitemiz üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz.
Betbio Hoşgeldin promosyonunu Kaçırmayın!
Betbio’ya üye olduktan sonra ki yapacağınız ilk para yatırma işlemine karşılık 555 TL’ye kadar %100 promosyon alabilirsiniz. Şimdi Betbio’ya üye olarak bu promosyontan faydalanın, promosyonu çevirin ve nakit olarak çekin.
iddaalarınizde bol talih dileriz.

buton