Betboo 123 – Betboo giriş adresi Betboo123.com

Türkiye’nin en güvenilir iddaa sitelerinden olan Betboo bu gece adresini değiştirmek zorunda kaldı. Betboo571 adresi engellendiği için onun yerine Betboo123.com adresi yayına girdi.

Türkiye’de iddaaçilerin en çok tercih ettiği sitelerden birisi Betboo iddaa sitesidir. Betboo sitesi Türkiye iddaa pazarına yaklaşık 5 yıl önce giriş yapmıştır. Türkiye’de hizmet verdiği süre içerisinde Gaming GVC Holding’e satılan Betboo şu anda Süperiddaa ile aynı çatı altında hizmet vermektedir. Betboo123 sitesi ile diğer site aynı alt yapı ve arayüzü kullanmaktadırlar. İkisini birbirinden ayıran sadece renkleri değildir. Betboo iddaa sitesi biraz daha yüksek oranlar sunmaktadır.

Betboo 123 adresinin hizmete girmesi sürecinde siteye girişte bazı sıkıntılar yaşandı. Çünkü sitenin yeni adrese geçişi sırasında eski adresin de engelli olması nedeniyle üyeler maalesef hesaplarına giriş yapabilecekleri bir adres bulamadılar. Betboo yönetimi yeni adresi yayına hazırladıktan sonra bunu hemen üyelerine duyurdu ama bu geçen sürede üyeler mağdur oldu. Zaten Betboo firması üyelerin siteye girişte problemler yaşaması adına Betboo123 domainini hizmete sundu. Ancak bu adres değişikliği Betboo üyelerini kızdırmamalı. Zira bu zorunluluktan kaynaklanan bir güncellemedir.

Betboo’nun adres değiştirmesi sayesinde sizler engelsiz bir giriş adresini kullanıp hesabınıza dilediğiniz zaman ulaşabiliyor ve iddaalarıniz yapabiliyorsunuz. Eğer daha önceden Betboo’ya üye olmuş bir kullanıcı iseniz aynı bilgilerinizi yeni Betboo adresinde de kullanarak hesabınıza girebilirsiniz. Betboo iddaa sitesine yeni üye olacaksanız, kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra hesabınıza ilk seferde en az 300 TL yatırmanızı öneririz. Çünkü bu miktarı yatırmanız durumunda Betboo’dan 300 TL ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: betboo giriş • betboo yeni adres

20 Şubat 2016 Yazıldı Betboo Haber

buton