Betboo 352 Betboo’nun Yeni Giriş Adresi Betboo352.com

Türkiye pazarının önde gelen iddaa sitelerinden olan Betboo firmasının giriş adresi, 18.11.2015 tarihinde engellenmiştir. Bu engellemenin ardından giriş adresi değiştirildi ve Betboo kullanıcıların siteye sorunsuzca giriş yapabilmesi için yeni bir adres açıldı. Betboo’ya giriş yapamıyorsanız yukarıdaki butonu kullanarak ya da sorunsuzca giriş yapabilirsiniz.
Artık Betboo müşterileri, eski adres olan Betboo 232 yerine yeni giriş adresi olan Betboo 352‘yi kullanacaklardır.Peki Betboo Neden Engellendi?
Bildiğiniz üzere Türkiye’de ki ilk ve tek yasal iddaa firması İddaa’dır. Fakat bunun dışında Betboo gibi Türkiye pazarına yurt dışından girmiş, cazip oranlar sunan ve tek musabaka imkanı tanıyan fakat yasal olmayan iddaa siteleri TİB yani Türkiye iletişim başkanlığı tarafından engellenmektedir.
Bunun sebebi Türkiye’nin tek iddaa firması olan İddaa’ya teşvik etmektir. Neyse ki iddaa sitelerinin giriş adresleri engellendiği anda yetkililer iddaa severler için anlık çözüm üreterek yeni giriş adreslerini yayınlamaktadırlar. Bu şekilde DNS ayarı yapmamış Betboo müşterileri siteye sorunsuzca erişim sağlayabiliyorlar.
Eğer ki erişim engellerine takılmak istemiyorsanız, DNS ayarı yaparak çözüm elde edebilirsiniz. DNS ayarı yapmanızın ardından engellenmiş tüm sitelere sorunsuzca erişebilirsiniz.Uzun yıllardır Betboo’da iddaa yapmış birisi olaraktan Betboo 352’yi siz sevgili iddaa severlere öneriyorum.

buton