Betboo Genel Bilgi

Betboo sitesi bize  7 iddaa seçeneği sunuyor. Canlı iddaa, spor, gazino, canlı gazino, sanal futbol, oyunlar ve poker seçeneklerini değerlendirerek hem eğlenme hemde kazanma fırsatlarını sizlere sunuyor.Canlı iddaa: Bu seçenekle dilediğiniz musabakaa, karşılaşma boyunca canlı iddaa yapabilir, yüksek oranları değerlendirebilirsiniz.
Spor iddaaları: Klasik musabaka öncesi iddaalarınizi bu kısımda yapabilirsiniz. Betboo spor iddaaları kısmında 20’den fazla spor dalına iddaa açmaktadır. Futbol, basketbol, buz hokeyi, tenis, voleybol, amerikan futbolu ve daha birçok spor dalına iddaa yapabilmeniz mümkündür.
gazino: Size daha önce Betboo’nun muhteşem bir gazinoya sahip olduğunu söylemiş miydik? Zira Betboo’nun gazino kısmında binlerce slot oyunu bulunmaktadır. En çok tercih edilen slot oyunlarından olan Starburst, Game Of Thrones ve Blood Sucker’s gibi slot oyunlarında sanal kolları çevirerek kazanmaya ne dersiniz? En azından bir talihınızı deneyin deriz! Üstelik siteye daha önce üye olmadıysanız hemen üye olarak bedava 20 TL gazino promosyonunu alabilir ve dilediğiniz slot oyununda kullabilirsiniz.
Canlı gazino: talihınıza güveniyorsanız 21, roulette, Bakara gibi masa oyunlarında canlı krupiyeler eşliğinde eğlenerek kazanabilirsiniz.
Sanal Futbol: Gerçek olmayan sanal 3 dakikalık sanal karşılaşmalara iddaa yapabilirsiniz. Oranlar oldukça cezbedici…
Oyunlar: Daha önce oyun oynayarak para kazanmış mıydınız? O halde denemelisiniz.
Poker: Gerçek kişilerle poker oynamak kazançlı olabilir. Betboo sitesinde bu imkanlar da var.

buton