Betcup 400 TL İlk Üyelik promosyonu

sitesi, yeni kayıt gerçekleştirip ilk defa para yatırımı yapan üyelerine ilk yatırım yaptıklarında 200 TL ye kadar % 100  promosyon sağlarken, 2. Yatırımlarına  100 TL ye kadar %50 promosyon sağlamakta ve 3. Yatırımlarına tekrar 100 TL ye kadar % 100 promosyon sağlamaktadır. İlk defa para yatırımı yapacak olan eski ve yeni tüm Betcup üyeleri bu 400 TL İlk Üyelik promosyonu promosyonundan faydalanabilir. 400 TL İlk Üyelik promosyonu alabilmeniz için gerekli olan minimum para yatırma tutarı 100 TL’dir.

Betcup’un 400 TL İlk Üyelik promosyonu, ilk defa para yatırımı yapacak olan yeni veya eski üyelere tanımlanmaktadır. Betcup üyelerinin 400 TL İlk Üyelik promosyonu promosyonundan yararlanabilmek için ilk yatırdıkları ödeme türü Banka Havalesi/EFT ya da CepBank olmalıdır. TLNakit, Ukash  ve EcoPayz,AstroPay ve diğer yatırımları bu promosyondan faydalanamaz.
Betcup 400 TL İlk Üyelik promosyonu promosyonuna hak kazanmış olan üyeler promosyonu para dönüştürmek için öncelikle yatırılan ana parayı 1,30 orandan 1 kez ve alınan promosyonu miktarının 11 katını minimum 2,00 orandan spor iddaalarınde çevirmesi gerekmektedir. Kombine kuponlarda ise kuponun minimum oranı en az 2,00 ve kuponun içinde yer alan bir musabakasının en az 1,80 oranı olmak şartıyla kuponlarını oluşturabilirler.
Betcup iddaa sitesinde sunulmakta olan ilk üyelik promosyonu yalnızca Türkiye’den üye olan kullanıcılar ve Türkiye vatandaşı kullanıcılar için geçerlidir. 400 TL İlk Üyelik promosyonu tanımlandıktan sonraki bir ay gün içinde çevrim şartları tamamlanmalıdır. Aksi halde kullanıcıların aldığı 400 TL İlk Üyelik promosyonu iptal edilir.
Bu kurallara ek olarak Betcup genel kural ve şartları geçerlidir.

buton