Betcup iddaa Sitesi

Betcup iddaa sitesi bir çoğumuzun telefonlarına gelen mesajla öğrendiğimiz en yeni pronetgaming altyapılı iddaa sitesi.Site tüm pronetler gibi curacou lisanslı bir site.Tasarımsal olarak bir kaç oynama yapılarak göze hoş bir tasarımsal yapıyı ortaya koymuşlar.Pronetgaming sitesinde henüz tipobet-girisler kısmına site ismi eklenmemiş.Yeni sezonun başlaması ile birlikte iddaa sitelerinin sayıca çoğalacandan eminiz.Ancak tüm sitelerin pronetgaming altyapısı ile açılması iddaa severleri hayli sıkmış durumda.Birbirinin aynısı siteler yerine açıkçası kendine özel tasarımlı daha şık siteler beklemekteyiz.Betcup sitesi yani açılması dolayısıyla sitede para yatırma ve çekme özelliklerini gösteren bazı linkler siteye henüz entegre edilmemiş olsada biz sizler için canlı yardımdan tüm bu konuları öğrendik.Sitede spor iddaaları,canlı iddaa,gazino,2 farklı canlı gazino,poker,sanal sporlar ve betongames oyunları bulunmakta.

Betcup Spor iddaaları ve Canlı iddaa Bölümü

Sitede spor iddaaları bölümünde başta futbol olmak üzere pek çok dalda iddaa yapmak mümkün olsada iddaa çeşitliliği yönünden site yetersiz kalmakta.Oranlar açısındandan betcup iddaa oranları oldukça düşük.Canlı iddaaler bölümündede yine iddaa oranları düşüklüğü ve seçeneklerin azlığı dikkat çekmekte.

Betcup gazino,Canlı gazino ve Diğer Bölümler

Betcup sitesinde gazino bölümü su an için çalışmasada netent slotları ilerleyen zamanlarda bu bölümde olacaktır.Canlı gazino bölümünde ise evolution ve xprogaming olmak üzere 2 farklı canlı gazino bulunmakta.Pokerde klaspoker altyapısı kullanılmakta.Sanal sporlarda sanal futbol ve sanal tenis betongames çeşitlerinde ise poker bakara ve çarkıfelek bulunmakta.

Betcup Para Yatırma ve Çekme

Betcupta banka havalesi ile minumum 100 tl,cepbank ile minumum 20 tl,ulkash ve neteller ile minumum 10 euro,ecocard ile minumum 30 tl yatırmak mümkün sitede minumum para çekme ise 100 tl olarak belirlenmiş.

Betcup promosyonlar

-%50 400 tl hoşgeldin promosyonu.Minumum 20 tl lik banka havalesi ve cepbank yatırımlarında %50 hoşgeldin promosyonu almak mümkün.Diğer yöntemlerle yatırmlarda promosyon verilmemekte olup alabilceğiniz maksimum promosyon miktarı 800 tl yatırım karşılığında 400 tldir.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 11 kez olarak belirlenmiş.

-%20 cepbank ve havale para yatırma promosyonu.Minumum 20 tlilik cepbank yatımlarınıza %20 promosyon verilmekte.Maksimum günlük alabilceğiniz promosyon miktarı 500 tl.Minumum 100 tl lik havle yarımlarınıza 500 tl ye kadar olanlara %10,500 tl 999 tl arası %15 ve 1000 tl üzeri yatırımlarınıza %20 promosyon vermekteler.Tüm bu promosyonlarıdna çevrim şartı en az 2.00 orandan 11 kez.

-Diğer yatırmlara %5 promosyon.Cepbank ve havale dışındaki yatırmlara %5 promosyon verilmekte.Maksimum labilceğiniz promosyon miktarı günlük 750 tl.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 11 kez.

-%10-15-20 canlı gazino discountu.Günlük minumum 50 tl yatırmanız karşılığında 1000 tl ye kadar olan kayıplarınıza %10,1000 tl 5000 tl arası %15 ve 5000 tl üzeri kayıplarınıza %20 geri ödeme promosyonu verilmekte olup promosyonun çevrim şartı bulunmamasına rağmen anapara çevrim şartı 5 katı yazılmış.

-%15 beton poker kayıp promosyonu.100 tl üzeri betonpoker kayıplarınızın %15 iade edilmekte olup promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.

Betcup Canlı Yardım

Betcup canlı yardım 7/24 hizmet vermekte.Oldukça sorun odaklı ve iyi bir canlı yardımları var.Tüm pronetlerde canlı yardımın zaten iyi olduğunu bilmekteyiz.

Betcup Genel Değerlendirme

Betcup iddaa oranları ve promosyon açısından oldukça geride kalmış bir site.Bunun yanında yeni açılan sitelere her zaman temkinli yaklaşmakta yarar var.Yinede denemek isteyenler küçük miktarlarda deneme yapmalı ve içeride fazla bakiye bırakmamalı.Sizin için 15 dakikada belgesiz para çekimene olanak sağlayan tipobet365 i önermekteyiz.Aşağıdaki resime tıklayarak üye olabilirsiniz.

—-Önemli Uyarı—Bu yazı sadece betcup sitesi hakkında bilgi verilmek için yazılmış olup.Siteyle ilgili sms yollama vb itirazlerinizi sitenin kendisi olan www.betcup.com adresine yapınız.Sitemizin hiçbir siteyle bağlantısı bulunmamakta.

 

 

buton