Betcup Para Yatırma

para çekme işlemlerinizi sandığınızdan daha kolay ve zahmetsizdir. Farklı türlerde bir çok para yatırma seçeneğini sizlere sunan Betcup’un artılı yönlerinden sadece görünen kısmını sizlere paylaşmaktayız. Birbirinden popüler tam 10 adet para yatırma seçeneği ile karşımıza çıkan Betcup’un para yatırma seçeneklerine birlikte göz atalım.– Kredi kartı.
– TLNakit.
– Neteller.
– Clickpay.
Ukash.
– Ecopayz.
– Webmoney.
– Astropay.
– Banka havalesi.Yukarı da belirttiğimiz seçeneklerden kendinize en uygun olanı seçiyorsunuz, Betcup’ın sitesine giriş yapıyorsunuz, hesabım bölümüne geldikten sonra para yatır‘a tıklıyorsunuz. Ardından size verilen formu hatasız ve eksiksiz doldurduğunuz taktirde paranızı hesaplarınıza geçirebiliyorsunuz.Betcup’ı övdüğümüz kısımlardan birisi de bu; yapmanız gereken işlemleri bir kaç kelimede sizlere aktarabiliyoruz. Bu da demek oluyor ki kullanış bakımından üyeleri sıkıntıya sokmayacak derecede basit bir arayüze sahip. Bu arada Betcup’a para yatırma işlemlerinizde her hangi bir kesinti yaşamıyorsunuz. Üstüne üstün Betcup siz değerli üyelerine veya üye olacaklara para yatırma promosyonu bile sunuyor. promosyonlar aşağıda ki gibidir;– %5 Ukash, Astropay, İnpay, Ecocard, TLNakit, Bocash.
– %20 Havale promosyonu.
– %20 Cepbank promosyonu. 
ni daha iyi tanımak ve serüveninde kendinize en uygun siteyi bulmak adına Kacaiddaa34.net’i takip etmeyi bırakmayın. Bol talihler dileriz!

buton