Betdaq

iddaa Siteleri 1 Nisan 2016, 14:01 Betdaq

Aynı zamanda İskoçya’nın en büyük takımlardan Celtic’in de sahibi olan İrlandalı zengin iş adamı Dermot Desmond tarafından 2000 yılında kurulan bir internet üzerinden iddaa oynatma sitesi olan Betdaq eski olduğu kadar iddaa arenasının en büyük borsalarından biridir de. Spor dallarında sunduğu iddaa imkanları oldukça fazla olan sitede aklına gelen gelmeyen birçok spor dalında iddaaler görebilirsiniz. Altmış dört farklı spor dalında iddaa oynayabildiğiniz site de ayrıca sanal iddaa oynama imkanınız da bulunuyor. At yarışı, tazı yarışı, bisiklet yarışı, sanal futbol ve motor yarışlarında iddaa yapabileceğiniz sanal bölüm mevcut. Ayrıca sitede sadece iddaa oynamak değil aynı zaman iddaa alım ve satım işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Bu alanda da çoğu alanda olduğu gibi iddaa pazarının en kapsamlı hizmetlerini sunuyor. Site oldukça tutulan bir iddaa sitesidir ve oldukça güvenilirdir fakat güvenilir olmasının bir sebebi de işlemlerini yasal bir yolda ilerletmesinden kaynaklıdır ve Türkiye’de bu tür iddaaların yasal olmaması sebebi ile site Türkiye’den hizmet vermemektedir. Yine de siteye Türkiye’den giriş yapabilirsiniz fakat site herhangi bir sorumluluk kabul etmediğini belirten bir uyarı sayfasıyla sizi karşılar. Türkiye’den iddaa yapmayı desteklemeyen sitede aynı zamanda Türkçe dil desteği de bulunmuyor. Site tasarımı oldukça kolay olsa da yine de site üzerinden iddaa yapabilmeniz için biraz da olsa İngilizce bilgisi gerekli oluyor.

Lisans

Ladbrokes International olarak lisanslı olduklarını belirten sitede lisansın Cebelitarık hükümeti tarafından verildiği ve sitedeki iddaa işlemlerinin bu hükümetin yasalarına göre düzenlendiğini ve denetlendiğini belirtiyorlar. Genel merkezi de Dublin’de bulunan iddaa şirketi oldukça güvenilir bir iddaa şirketi olarak karşımıza çıksa da dil desteği olmaması büyük bir sorun olarak görünüyor.

Hoşgeldin promosyonu Ne Kadar?

Hoşgeldin promosyonu bulunmayan sitede dört adet promosyon teklifi bulunuyor. Bunlardan ilki, ilk 4 takas puanınızı kazandığınız zaman 25 Euro değerinde ücretsiz iddaa imkanı sağlar. İkincisi ‘%50 Comm Back’ promosyonu diğeri 10 Euro değerinde iddaa yaptığınız 10 Euro kazandıran bir promosyon ve sonuncusu ise ‘Çarşamba Günleri promosyonu’.

Mobil Uyumluluk

Siteye mobil  aygıtlardan ulaşmağa çalıştığınız zaman sizi mobil uyumlu bir site versiyonu karşılıyor. Ayrıca sitenin masaüstü versiyonu da oldukça zengin içerikleri oldukça basit bir tasarımla verebildiği gibi mobil sürümde de bu başarıyı sağlamışlar ve hatta üzerine koyup daha da kullanışlı bir site haritası oluşturulmuş. Eğer belirli bir seviyede İngilizceniz varsa ya da iddaa sitelerinin mantığına aşina olduğunuzu düşünüyorsanız tercih edebileceğiniz kullanışlı bir sitedir.

Oranlar

Türkiye iddaa pazarında bulunan sitelere göre oldukça güzel oranlar sunan sitenin daha iyi yanı ise çok fazla iddaa yapılabilir karşılaşma sunmasıdır.

Para Yatırma Seçenekleri

Kredi kartları, Paypal, Skrill ve Neteller ödeme yöntemlerinden Türkiye’de Neteller’ı tercih edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

E-posta yoluyla ve canlı destek yoluyla iletişim kurabilirsiniz fakat sitede Türkçe dil desteği olmadığını tekrar hatırlatalım.

buton