Betebet 365 – Betebet yeni adresi Betebet365.com

Betebet iddaa sitesinin giriş adresi olan Betebet10.com dün TİB tarafından erişime engellendi. Bu gelişme üzerine Betebet giriş adresi olarak Betebet365.com belirlendi.

Curaçao lisanslı iddaa sitelerinden birisi olan Betebet bu yıl başından beri tam anlamıyla Türkçe olarak hizmet veriyor. Betebet iddaa sitesi diğer pronet siteleri gibi kolay bir kullanıcı arayüzüne ve şık bir tasarıma sahip. Betebet iddaa sitesine kolayca üye olabiliyorsunuz. Betebet.com ismiyle yayına başlayan site daha sonra Betebet10 adresine geçiş yapmıştı. Bu adresin de engellenmesinin ardından Betebet yeni adresi Betebet 365 olarak değişti.

Betebet sitesi TR’de iddaa oynatma lisansına sahip olmadığı için illegal iddaa sitesi olarak kabul edilmekte. Aslında Betebet Curaçao’dan alınan online iddaa lisansını kullanarak yasal anlamda hizmet veriyor ama TR’deki yasalar online iddaai sadece iddaa ile sınırlandırdığı için bu siteler yasaklanmış durumda. Gerçi Betebet firması adresleri engellenince hemen yerine yenisini açtılar. Bundan sonra da Betbet365 adresi engellendiğinde yine yerine farklı bir adres açılacaktır. Betebet bahjs sitesine giriş için üstteki butonu kullanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: betebet giriş • betebet yeni adres

6 Mayıs 2016 Yazıldı Betebet Haber

buton