Betebet iddaa Sitesi

Betebet iddaa sitesi uzun zamandır bilinen ve curacao lisanslı bir site.Site tasarımından da anlaşılacağı üzere pronetgaming altyapısını kullanmaktadır.2015 yılbaşında url güncellemesine giden site hizmet vermeye devam etmektedir.

Spor iddaaları bölümü ve iddaa oranları ise ortalama diyebileceğimiz seviyede.Canlı iddaa bölümü standartlarda olsa da musabaka sayısı ve iddaa seçenekleri olarak biraz geliştirilmesi gerektiği görüşündeyiz.

Netent altyapısı kullanılan gazino bölümünde video slot oyunları,poker oyunları,video poker oyunları,masa oyunları ve çeşitli mini oyunlar yer almaktadır.

Xprogaming desteği ile sunduğu canlı gazino bölümünde ise canlı roulette,canlı poker,canlı 21,carribean poker,canlı dragon tiger,canlı sic-bo bulunuyor.Her pronette olduğu gibi canlı gazino bölümü yetersiz.Ayrıca tavla,okey,bet on poker,çarkıfelek de mevcut.

Betebet promosyonlar

%50 Hoşgeldin promosyonu

İlk kez para yatırmada geçerli olan ve sadece banka havalesi, cepbank ile en az 50 TL yatırım yapmanız durumunda faydalanacağınız bu promosyondan alabileceğiniz maximum tutar 250 TL.Para çekim işlemi yapabilmek için yalnızca spor iddaalarınde 11 kez en az 2.00 oradan çevirmeniz gerekmektedir.

Salı-Perşembe Canlı gazino promosyonu 1.000 TL

Salı ve perşembe günleri verilen bu promosyon canlı gazino(xpro gaming) oyunları için cepbank ve havale ile yapacağınız ilk yatırımda geçerlidir.İlk nakit yatırımınızın %50si kadar olup sadece canlı gazino da kullanılmak üzere minimum 50 TL maximum 1000 TL promosyon kazanmanıza imkan verilmiş.promosyon çevrim şartları, canlı gazinoda promosyon tutarının 40 katı olup, sic -bo ve dragon tiger oyunları çevrime dahil edilmemiş.roulettein ise çevrim katkısı %20 olarak belirlenmiş.

%10-15 Para Yatırma promosyonu

Minimum 20 TL yatırarak faydalanabileceğiniz bu promosyon için cepbank,havale ile yatırımlara %15 ecocard,astropay ile yatırımlara ise %10 promosyon verilmektedir.24 saat içinde 1 kere kazanabileceğiniz promosyon cepbank ve havale yatırımlarına 500TL ecocard,astropay yatırımlarına 250TL olarak sınırlandırılmıştır.Yine 11 kez en az 2.00 orandan spor iddaalarınde çevirmeniz gerekmektedir.

%20’ye Kadar Kayıp promosyonu

Tüm para yatırma yöntemlerinde geçerli olan promosyon için en az 20 TL yatırım yapmanız gerekiyor.Sadece spor iddaaları ve sanal sporlardaki 1000 TL’ye kadar kayıplarda %10 , 1001-9999 TL arası kayıplara %15 , 10.000 TL ve üzeri kayıplarda %20 kayıp promosyonu alabilirsiniz.İstediğiniz iddaade kullanabileceğiniz yada çekebileceğiniz promosyon için talep şartı hesabınızda en az 2 TL bakiye olması.

Hergün %20 Canlı gazino ve gazino(Netent) Discountu

Gün içinde tek seferde en az 50 TL yatırarak faydalandığınız discount için herhangi bir çevrim şartı bulunmamakta ve istediğiniz alanda kullanmakta serbestsiniz.

Hergün %20 Bet-On Poker Discountu

Bet-On baccarat ve çarkıfelek için geçerli değildir.Tek seferde en az 50 TL yatırma şartı ile kullandığınız discount için bir çevrim şartı bulunmuyor.

Genel Değerlendirme

Sitedeki iddaa sayısı ve çeşitlerinin diğer sitelere göre az olması,oranların düşüklüğü diğer iddaa siteleriyle kıyaslandığında önemli bir eksiklik.Sitenin lisans bilgileri verilmiş ancak herhangi bir şirket ismi,adresi veya site merkezinin nerde olduğu belirtilmemiş.Bunlar da güvenlik açısında akıllarda büyük soru işaretleri oluşturuyor.Yinede betebet uzun yıllardır piyasada olan bir site ve bu açıdan güvenilir demek mümkün.Bu konuda tercihi siz değerli takipçilerimize bırakıyoruz.Sizde isterseniz düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

buton