Betgool iddaa Sitesi

Merhaba severleri, şimdi ki okuyacağınız yazıda sizlere Betgool iddaa sitesi hakkında bir kaç detay aktaracak ve güvenilir olup olmadığı hakkında bilgiler sunacağız. Dikkatli okumanızı öneririz.

Betgool iddaa sitesi ilk olarak 2014 yılının mayıs ayında kurulum aşamasında hazırlıklarına başlamıştır. Herşey tamamlandıktan sonra 2015 yılında hizmetlerine canlı spor iddaaları, gazino ve canlı gazino oyunları ile başlamıştır. Betgool iddaa sitesi GLOBALMONEYSERVICE LIMITED şirketinin Türkçe hizmet veren bir ürünüdür.Para Yatırma ve çekme işlemlerinizi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Neredeyse tüm nin uyguladığı bir şart olan en önemli 1. şarttan bahsedelim; Betgool’e para yatırır ve çekerken öncelikle kullandığınız hesap ile siteye üye olduğunuz isim aynı olmalıdır. Site ve üye güvenliği için kullanılan bir yöntem olarak görebilirsiniz. Betgool’e para yatırdığınız maximum 10-30 dakika içerisinde onaylanmaktadır. En azından sitelerinde bu şekilde bilgi verilmiş.
Min. yatırım limitleri ise;
Cepbank ile : 20 TL
Havale ile : 50  TL

Para çekmek istediğiniz de ise de bir kaç kural görüyoruz. Mesela paranızı çekmek istediğinizde hesabınızda min. 100 TL olması gerekiyor. 100 TL altı miktarlarda para çekimi yapamıyorsunuz. Günde çekim işlemini en fazla 2 kez yapabiliyorsunuz ve 1 günde 10.000 TL’den fazla para çekimi yapamazsınız. Gün içerisinde çekimleriniz arasında 2 saat fark olmalıdır.Betgool Güvenilir mi?
Betgool iddaa sitesi hakkında ne güvenilir garantisi verebiliriz, nede güvenilmez damgası basabiliriz. İlla ki Betgool üzerinden oynamak istiyor iseniz ufak derecede yatırımlar yapabilirsiniz. Ama biz yinede Betgool yerine ödemelerini sorunsuz yapan Tipobet’i önerebiliriz. Yazının en üstünde ki butona tıklayarak Tipobet’e yönlenebilirsiniz.

buton