Betin yeni adresi Superbetin.com

Türkiye’nin güvenilir ve beğenilen iddaa sitelerinden olan Betin bu hafta aldığı karar ile marka ismini Superbetin olarak değiştirdi. Betin firması son olarak Betin79 adresini kullanıyordu.

Betin79 adresine girmek istediğinizde artık otomatik olarak Super Betin adresine yönleniyorsunuz. Yani Superbetin adres değişikliği herhangi bir engelleme vb durumdan yapılmadı. Betin yönetimi markanın ismini Superbetin olarak değiştirdi. Betin yetkililerinden aldığımız bilgiye göre değişiklik sadece marka isminde olmayacak. Yeni adreste birçok yeni güncellemeler ve seçenekler de sunulacak. Daha iyi bir Betin deneyimi sloganıyla yapılan değişiklik hayırlı olsun.

En çok merak edilen konu ise Betin adres değişikliğini üyeler açısından ne gibi bir getirisi olacağı. Betin her ne kadar artık Süperbetin olarak hizmet verecekse de önceki siteye üye olan kullanıcılar yeni markada da aynı üyelik hesapları ile siteyi kullanabilecekler. Yani Süperbetin’de yeniden bir hesap açmanıza gerek yok. Betin’de yaşanan bu değişiklik üyeler için yenilikler haricinde herhangi bir değişiklik getirmeyecek. Betin kalitesini Süperbetin adresinde de deneyimlemeye devam edebilirsiniz.

Yazı etiketleri: süperbetin giriş • süperbetin yeni adres

24 Şubat 2016 Yazıldı SüperBetin Haberleri

buton