Betintourist

iddaa Siteleri 26 Mart 2016, 23:32 Betintourist

Hollanda antillerinden alınan 1668/JAZ numaralı lisan sile hizmetlerini sürdüren betintourist, payland ltd’nin alt yapısını kullanan bir sitedir. Bahsedilen alt yapı, tahsilat ve ödeme işlemlerinde kullanılmaktadır. Betintourist yeşil ve kırmızı işlem platformuna sahip olmak ile birlikte, evolution gaming ve vivo gaming teknik alt yapıları ile hizmet sürdürmektedir.

Betintourist Hizmetleri

Her ne kadar yalnızca canlı gazino, slotlar, canlı iddaaler ve spor iddaaları olarak gözleniyor olsa da betintourist hizmetleri bu grupların altında bulunan zengin içeriğe sahiptir. Her bir grubun altında 100’lerce oyun ve 100’lerce iddaa seçeneği üyelere sunulmaktadır

Betintourist Spor iddaaları

Betintourist spor iddaaları spor dalları açısından çok zengin bir içeriğe sahiptir. 24 farklı spor dalının yer aldığı betintourist spor bölümünde, ilginç karşılaşmalara rastlamak mümkündür. Kış sporları, boks, culing, golf, floorball, badminton, masa tenisi, bilardo, dart, bisiklet, plaj futbolu, salon futbolu, motor sporları ilgi çekici karşılaşmaları meydana getirmektedir. Ağırlık tüm sitelerde olduğu gibi futbol, basketbol, buz hokeyi, voleybol ve tenis karşılaşmalarındadır. Spor iddaalarınde ideal oranlara sahip olan betintourist, bu ideal oranları sayesinde yüksek kazanç elde etme talihını üyelere sunmaktadır.

Betintourist Canlı iddaaları

Betintourist canlı iddaaları günlük ortalama 100 karşılaşma içermektedir. Futbol musabakalarının haricinde voleybol ve buz hokeyi, kriket ve rugby ile salon futbolu, dart, bilardo ve badminton karşılaşmaları da canlı iddaa programlarına dahil edilmektedir. Yüksek iddaa oranları, betintourist canlı iddaaları içinde geçerli olan bir kavramdır.

Betintourist Slotlar

Slotlar konusunda 200’e yakın oyun seçeneğine sahip olan betintourist, popüler ve yeni oyunları ile dikkat çekmektedir. Diğer tüm sitelerde rastlanan para ile oyna ve eğlencesine oyna seçenekleri betintourist slotlar içinde geçerlidir. Bu bölümde masa oyunlarına, kazı kazana, kenoya, bingoya, jackpota ve sanal sporlara yer verilmektedir.

Betintourist Canlı gazino

Black jack ve roulette, gazino holdem ile Türk pokeri, betintourist canlı gazino oyunları bölümünde yer almaktadır. Evolution gaming destekli oyunlar arasında, Türk roulettei, normal roulette ve black jack ile gazino holdem yer almaktadır. Vivo gaming bölümünde ise, black jack, roulette oyunlarına rastlamak mümkündür.

Betintourist Ödeme Yöntemleri

Site içeriğine bakıldığında betintourist ödeme yöntemleri hakkında her hangi bir bilgiye rastlanmamaktadır. Ekranda yer alan sıkça sorulan sorular bölümüne gelindiğinde üyelerin hesabım bölümüne girmeleri gerektiği ve para yatır seçeneğini işaretlemeleri gerektiği belirtilmektedir. Yapılan araştırmalarda, kullanılan para yatırma seçeneklerinin, banka havalesi ile cepbank ve kredi kartı yöntemlerinden meydana geldiği görülmüştür. Ödeme yöntemlerinde her hangi bir evrak talebinde bulunulmadığı ve günün her saatinde çekim işleminin gerçekleştirildiği de araştırmalar neticesinde elde edilen bilgilerdir.

Betintourist promosyonları

Betintourist promosyonlar konusunda her hangi bir paylaşımda bulunmamaktadır. İşlem platformunda ya da site içeriğinde yer alan sıkça sorulan sorular bölümünde de promosyonlar hakkında hiçbir bilgi verilmemektedir. Bu gerçekten hareket ile betintouristin şu an itibari ile verdiği bir promosyon bulunmadığını söylemek mümkündür.

 

buton