Betist 10 – Betist giriş Betist10.com

Betist online iddaa sitesi 2 hafta önce adresini Betist 10.com olarak değiştirdi. Adres değişikliğinin sebebi ise Betist34.com adresinin engellenmesiydi.

Betist, uzman kadrosu ile yönetilen; spor iddaaları, canlı iddaa, canlı gazino ve sanal iddaa oynama imkanınızın olduğu bir iddaa sitesidir. Autobet Limited tarafından yönetilen site İngiltere lisansı ile hizmet vermektedir. Ancak bu lisans Türkiye’de geçerli değildir. Çünkü Türkiye’de hizmet vermek isteyen iddaa siteleri İddaa’dan lisans almak zorundadılar. Betist bu lisansa sahip olmadan Türkçe hizmet verdiği için de adresleri engellenmektedir. Betist34.com ile uzun bir süre hizmet veren firma bu adresin engellenmesinin ardından üyelerine hizmet vereceği Betist yeni adresi olarak Betist10.com’u seçti.

Betist giriş adreslerinin engellenmesi ardından bazı üyelerde sitenin tamamen kapandığına dair bir kanı ve bunun getirdiği bir panik oluşuyor. Ancak durum elbette böyle değil. Betist firması adresleri engellendiğinde üyelerin siteye giriş yapamayacağını bildiği için bunun yerine yeni bir adres açıyor. Bu yeni açılan Betist adresi engelsiz olduğu için üyeler de kolayca siteye girebiliyor. Buradaki tek sorun bazı üyelerin yeni adres duyurusundan habersiz olmalarıdır. Çünkü birçok üye e-posta kontrolü yapmadığı için adres değişikliğini bilmiyor. İşte böyle durumlarla karşılaşmamak için size önerimiz canlı iddaa siteleri blogumuzdaki linkleri kullanarak Betist’e giriş yapmanızdır. Üstelik bu bağlantılar üzerinden Betist’e üye olmanız durumunda 400 TL ilk üyelik promosyonu alabilirsiniz.

Yazı etiketleri: betist giriş • betist yeni adres

2 Haziran 2016 Yazıldı Betist iddaa

buton