Betist iddaa ve gazino Sitesi

2015 yılında açılan en yeni iddaa sitelerinden biri olan betist kendine özel tasarımı ile dikkat çekmekte.Geçerli bir lisansı olan sitede güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerinin bulunması gazino ve canlı gazinoya sahip olması ile ilk izlenim açısından olumlu bir hava vermekte.Betsitte 7/24 canlı yardımında bulunması sitenin artı özelliklerinden.Ödemelerde sorun çıkarmayan yapısı ilede betist piyasada uzun yıllar kalacaktır.Betist tüm bölümlerinde en güzel ve en sağlam altayapıları kullanmı olup sitenin bölümleri şu şekildedir.

 

Betist Spor iddaaları ve Canlı iddaa Bölümü

Spor iddaaları bölümünde başta futbol olmak üzere pek çok dalda iddaa yapmak mümkün.iddaa çeşitliliği için iyi demek mümkün.Bu bölümde iddaa oranları içinde oldukça iyi demek mümkün. .Canlı iddaa bölümündede iddaa çeşitliği oldukça iyi olup geçişler ve hızda oldukça iyi iddaa oranları yine bu bölümde iyi olup iddaaler hızlı bir şekilde sonuçlandırılmakta.

Betist gazino,Canlı gazino ve Diğer Bölümler

gazino bölümünde başta netent olmak üzere,nova ve 2winpowe altyapılı slotlar sunulmakta.Netent gibi kaliteli bir altyapının olması oldukça önemli.Canlı gazino bölümündede yine evolution ve ezugi olmak üzere 2 farklı sağlayıcı ile hizmet verilmekte.Sitenin diğer bölümlerini ise sanal sporlar,poker ve livegames oluşturmakta.Canlı gazino ve gazinoda kullanılan altyapılar en güvenilir ve piyasada en çok tutunmuş sitelerle aynı.Buda betist sitesinin piyasada kalıcı olacağını göstermekte

Betist Para Yatırma ve Çekme

Betist sitesine aşağıdaki belirtilen yöntemler ve minumum miktarlar ile para yatırmak mümkün.

 • Havale ile minumum 100 tl.
 • Cepbank ile minumum 100 tl.
 • Ecocard ile minumum 100 tl.
 • Astropay ile minumum 25 usd.
 • E-pro ile minumum 50 euro.
 • Paykase ile minumum 10 euro.

Betist para çekme yöntemleri ve minumum miktarları ise şu şekilde.

 • Havale ile minumum 200 tl.
 • Ecocard ile minumum 200 tl.

Betist promosyonlar

 1. 400 tl %100 hoşgeldin promosyonu.Havale,cepbank ve ecocard ile yapacağınız minumum 100tl lk ilk para yatırmanıza %100 promosyon verilmekte olup maksimum promosyon miktarı 400 tl olarak belirlenmiş.promosyon çevrim şartı minumum 2 musabakalı kombinlerde minumum 2.56 oran ile 10 kez olarak belirlenmiş olup bu promosyon çevrim şartı ağır olmuş.
 2. Spor iddaaları gazino ve live games %10 geri ödeme.Minumum 100 tllik spor iddaaları gazino veya livegames kayıplarınızın %10 size iade edilmekte.promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.
 3. Canlı gazino %10-%15 kayıp promosyonu.Canlı gazinoda 200 tl-999 tl arası kayıplarınıza %10,1000 tl üstü kayıplarınıza %15 promosyon verilmekte.promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.
 4. %10 cepbank yatırım promosyonu.Minumum 100 tllik cepbank yatırmlarına %10 promosyon verilmekte olup promosyonun çevrim şartı minumum 2 musabakalı kombinelerde minumum 2.56 orandan 10 kez olarak belirlenmiş.
 5. Poker %50 rakeback.Poker bölümünde %50 rakeback sizlere sunulmakta.
 6. Salı-perşembe %20 canlı gazino yatırım promosyonu.Salı perşembe günü minumum 200 tlilik canlı gazinoda kullanmak üzere yapacağınız yatırımlara %20 promosyon verilmekte.promosyonun çevrim şartı 50 katıdır.

Betist Genel Değerlendirme

Betist genel anlamda olumlu bir hava yaratmış durumda.Bunda güvenilir para yatırma ve çekme yöntemleri ile gazino ve canlı gazino bulundurması büyük etken.Sitenin hızlı ödemeleride dikkat çekmekte.Site hızı geçişler oldukça hızlı site tasarımı güzel ve site gerçek bir lisansa sahip.Tüm bu özellikleri ile betist mutlaka denemeniz gereken siteler arasında görünmekte.

buton