Betkid

iddaa Siteleri 8 Nisan 2016, 18:22 Betkid

2015 yılının Nisan ayında K.K.T.C.  de kurulan Betkid iddaa sitesi Curacao’dan almış olduğu lisans ile hizmet vermektedir. Yeni iddaa siteleri arasında doluluğu ile göze çarpan sitenin birçok iddaa ve oyun seçenekleri bulunmaktadır. Spor iddaaları, canlı gazino, canlı iddaa, toto, Borsa, Sanal sporlar, online oyunlar, tavla, poker ve Belote başlıca oyun seçenekleridir. Diğer sitelerden farklı olarak borsa seçeneğinin de yer aldığı site sade tasarımı ile göze çarpıyor.

Betkid Canlı iddaa

Her ne kadar fazla oyun seçeneği var gibi görünüyor olsa da Betkid canlı iddaa kısmında iddaa yapılacak musabaka sayılarına bakıldığında rakiplerine oranla oldukça düşük olduğunu görmekteyiz. Oranlar konusunda ise yine orta halli bir tavır izlediğini belirtebiliriz. musabakaların canlı olarak takibi mümkün olan sitede spor dallarında birden fazla seçenek yer alsa da futbol ve basketbol bölümünün sayfaları dışında diğer sayfalarda karşılaşma görüntülenememektedir.

Betkid Canlı gazino

Betkid canlı gazino bölümünde Baccarat, Roulette, 21, Poker oyunlarına yer vermiştir. Sitede bunların yanı sıra geleneksel oyunlardan tavla da bulunmaktadır. canlı gazino bölümünde kullanılan yatılım ise BetConstruct’dur.

Betkid promosyonları

Betkid sitesi yeni üyelik sağlayan kişileri hoş geldin promosyonu olarak 300 TL’lik bir promosyon sağlamaktadır. Betkid promosyonları arasında yer alan promosyon seçenekleri ise;

%20 canlı gazino discount promosyonu – geri verme promosyonu olarak bilinen bu promosyon türünde canlı gazino bölümünde kaybedilen tutarların %20’si kadarını geri iade edilmektedir.

%20 Para Yatırma promosyonu – Siteye üyelik sonrasında ilk para yatırma işleminde sunulan bu promosyon türünü kazanmak için banka havalesi yöntemini kullanmak gerekmektedir. Bu sayede %20 oranında promosyon fırsatı sağlanmaktadır.

%15 Cepbank promosyonu – %15 oranında sağlanam bu promosyon türünde kazanç sağlamak için cepbank ile işlem sağlanmalıdır.

%50 Poker RackBack promosyonu – canlı gazino bölümünde yer alan poker oyununda yatırılan tutarın yarısı kadar promosyon verilmektedir.

Betkid Ödeme Yöntemleri

Betkid Para Çekme

Betkid para çekme konusunda iki alternatif sunmaktadır. Siteden sadece havale yöntemi ve Cepbank  ile işlem sağlanabilmektedir. Banka havalesi ve Cepbank ile yapılan işlemde minimum para çekme limiti 100 TL olurken maksimum için bir tutar belirtilmemiştir. İşlem birkaç dakika içinde hesaba yansımaktadır.

Betkid Para Yatırma

Betkid para yatırma işleminde çekme de olduğu gibi banka havalesi ve Cepbank ile işlem sağlanabiliyor. Bu iki işlemde site farklı oranlarda promosyon imkanı sağlıyor. Her iki yöntemde de herhangi bir kesinti olmadığı gibi dakikalar içinde işlem hesaba yansıyor. Minimum 100 TL olarak belirlenen banka havalesi işlem limiti, Cepbank da 20 TL olarak belirlenmiş görünüyor.

Betkid Müşteri Hizmetleri

Betkid sitesi canlı destek hattı bulunan iddaa sitelerinden biri. Betkid müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat aralıksız hizmet veriyor.

Betkid Genel Değerlendirme

Betkid sitesi ödeme yöntemleri konusunda her ne kadar küçük seçenekler sunuyor olsa da site genel olarak dolu ve standart bir iddaa sitesi olarak hizmet veriyor. Sitenin müşteri destek hizmeti olması, promosyon sağlaması, lisanslı olması gibi özelliklerinden dolayı sitenin güvenli veya güvensiz demek mümkün değil. Ancak ilk aşamada küçük tutarlar ile iddaa yapmanızı tavsiye ederiz.

buton