Betkid iddaa Sitesi

Betkid iddaa ve gazino sitesi 2015 yılından beri iddaa piyasasında bulunuyor.Siteye giriş yaptığımızda marsbet ve betkuruş ile aynı tasarıma sahip olduğunu görüyoruz.Ermenistan şirketi olan Betconstruct altyapısı ile oluşturulan siteleri neredeyse birbirinin aynısı olarak görmekteyiz.Sitenin curacao lisansı bulunuyor.Betkid’de bölümleri spor,canlı,gazino,canlı gazino,toto,bedava iddaa,sanal sporlar,borsa,oyunlar,tavla,belote ve promosyonlar başlıkları altında bulabilirsiniz.Şimdi bu bölümleri ayrıntılı olarak ele alalım.

Betkid Spor iddaaları ve Canlı iddaaler

Spor iddaalarınde futbol göze çarpsada bu bölümde 40’a yakın spor türü bulunuyor.Spor türünün geniş olması yeni bir site için başlangıç açısından iyi olmuş.Ancak musabaka sayıları olarak geliştirmeye ihtiyaçları var.iddaa oranları ise piyasa standartlarının altında kalıyor.
Canlı iddaa bölümünde spor türlerinin az olduğunu görüyoruz.Doğal olarak musabaka sayısı ve seçeneklerde oldukça düşük kalıyor.Bu iki bölümünde geliştirilmeye ihtiyacı var.

Betkid gazino,Canlı gazino ve Diğer Bölümler

gazino bölümünün çok acemice düzenlendiğini gördük.Birkaç slot oyununda ibaret olan bu bölüm için söyleyecek pek bişe bulunmuyor.
Canlı gazinoya göz attığımızda ise canlı roulette,canlı 21,canlı bakara ve canlı poker oyunlarını görüyoruz.Bu bölümdeki arayüz basit kalmış ve masa seçeneklerinin azlığı dikkat çekiyor.
Büyük ikramiye bölümünde dünyaca bilinen havuz iddaai oyunu bulunuyor.15 seçilmiş musabakasın sonucu için doğru analiz yapmaya çalışıyorsunuz.9 ve üzeri analizlerde çeşitli ödüller ve büyük ikramiye sizlerin olabiliyor.
Bedava iddaa siteye yeni eklenmiş bir bölüm ve bu ücretsiz iddaa yapma imkanınız bulunuyor.Site tarafından seçilmiş 6,8,10 musabakatan oluşan 3 farklı kupon analizi yapabiliyorsunuz.6 musabakasın hepsini doğru analizde 25 TL,8 musabakata 50 TL ve 10 musabakata kazanacağınız miktar 100 TL’dir.
Sanal sporlar bölümünde futbol,at yarışı,tazı yarışı ve tenis oyunlarına iddaa yapabiliyorsunuz.
Borsa konusunda bilgili arkadaşlar sadece borsada kazanmakla kalmıyor sitede borsa üzerine yapacakları iddaa ile burada da kazanıyorlar.
Oyunlar bölümünde belote,tavla ve çin pokeri bulunuyor.
Tavla oyunu meraklıları için sitenin üst kısmındaki menü başlıkları arasında kısayol bulunuyor.
Belote oynamak isteyenler yine üst kısımdaki kısayoldan ulaşabilirler.

Betkid Para Yatırma – Çekme

Para yatırma ve çekme yöntemlerinde havale ve cepbank yöntemlerini kullandıklarını görüyoruz.Dünyaca bilinen lisanslı yöntemlerin bulunmaması büyük bir eksiklik olmuş.Yeni açıldıklarında yeni yöntemler ekleyeceklerini söylemişlerdi fakat henüz böyle bir çalışma görünmüyor.

Betkid Canlı Yardım

Sitenin müşteri ve ziyaretçilerine 7/24 hizmet veren bir canlı yardım servisi bulunuyor.Bunun dışında siteye ulaşabileceğiniz mail adresi [email protected] dur.

Betkid promosyonlar

500 TL Hoşgeldin promosyonu

Sadece spor iddaalarınde geçerli olan promosyontan yatırımınızın %50si oranında faydalanabiliyorsunuz.promosyonu almak için canlı yardıma başvurmanız gerekiyor.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 11 kez olarak belirlenmiş.Bu çevrim şartı bizce ağır olmuş,hem oran yüksek hem çevrim sayısı.

Sitede bulunan diğer promosyon seçenekleri;

  • Kayıp miktarınıza göre değişen Kayıp promosyonu
  • %10-15-20 Depozit promosyonu
  • %10 Canlı gazino Discountu
  • %5 Şartsız Pazartesi Yatırım promosyonu

Betkid Genel Değerlendirme

Birkaç aylık bir iddaa sitesi olduğunu belli ediyor.Henüz acemiliği üzerinden atamamış bir görüntüsü var.Site tasarımı ve bölümler göze hoş geliyor ancak sitedeki oyun çeşitliliği düşük seviyelerde.Aynı altyapıyı kullanan benzer sitelere baktığımızda bu sorunu aştıklarını görüyoruz.Ödeme yöntemlerinin kısıtlı olması ve lisanslı yöntemlerin bulunmaması site için olumsuz etiketler olarak göze çarpıyor.Betkid’i gelişmeye müsait bir site olarak tanımlayabiliriz.Oyunların ve iddaa seçeneklerinin sınırlı olması,ödeme yöntemierinin güven vermemesi,promosyonların kullanışlı olmaması ile betkid bu piyasada biraz daha zaman isteyen siteler arasında yer alıyor.Yinede denemek isteyen arkadaşların geri dönüşlerini ve yorumlarını bekliyoruz.Herkese bol kazançlar.

buton