Betkral iddaa Sitesi

Merhaba sayın severleri. Bu yazımız da sizlere Betkral isimli iddaa sitesini tanıtacak ve aynı zamanda güvenilir olup olmadığını belirteceğiz. Bilginiz olsun, her önünüze gelen ne güvenmeyin. Bir çok site sadece görünüm amusabakalı açılmıştır ve insanları dolandırmak en büyük amusabakalarıdır!Betkral iddaa sitesi ise 2010 yılından bu yana hizmet vermektedir. Betkral Gaming Ltd. Betkral tescillidir ve telif hakları OVI Technology Limited Company Malta’ya aittir. OVI Technology Limited Company tarafından Lisansı alınmıştır.  Betkral iddaa sitesinin promosyonlarından bahsetmek istiyoruz. Belirtelim ki, sadece 3 adet promosyon hakkınız vardır. Bu promosyonları ise aşağıda ki listeden görebilirsiniz.promosyonlar
500 TL İlk Üyelik promosyonu
Banka Havalesi promosyonu 
Cepbank promosyonuİlk olarak 500 TL olan ilk üyelik promosyonundan bahsedelim. 500 TL, karşılama promosyonu olarak oldukça iyi bir tutar gibi görünüyor! Peki bu promosyontan nasıl faydalanırız? Bu promosyon sadece yeni üye olanlara bir kez sunulan bir hediyedir. Hoşgeldin promosyonun’dan sadece Spor iddaalarıne yaptığınız ilk yatırım işleminizde yararlanabilirsiniz. Bu hediyeden yararlanabilmek için spor iddaalarıne en az 50 TL yatırım yapmak zorundasınız. Bir kişi en fazla 500 TL promosyon alabilir.  Aynı zamanda aldığınız bu promosyonu 30 gün içerisinde her hangi bir yerde harcamaz iseniz, sizlere verilen promosyon hesaplarınızdan geri çekilecektir.Diğer promosyonlarda ise Genel promosyon Şartları uygulanmaktadır. Yani, banka havalesi ile veya cepbank ile yatırım yaptığınızda hesaplarınıza %10 ile %20 arasında bir ekstra para eklemektedir.Betkral Güvenilir mi?
Eski olmasına rağmen pek fazla güvenemiyoruz. Sitelerini incelediğimiz de pek fazla ilgimizi çeken bir profosyonellik göremiyoruz. Betkral yerine sorunsuz ödeme yapan ‘i önermekteyiz.

buton