Betkupa Güvenilir Mi?

Betkupa yeni hizmete giren iddaa sitelerinden olup, kısa süre önce adres değişikliğiyle birlikte tasarımını da yenilemek zorunda kalmıştır. Önceki tasarımını yeşil olarak hatırladığımız Betkupa bu sefer karşımıza kırmızının yoğun kullanıldığı bir tasarım ile çıkmaktadır. Betkupa iddaa sitesi üyelerine ;– Spor iddaaları.
– Canlı iddaaler.
– gazino oyunları.alanlarında hizmet vermektedir. Betkupa iddaa sitesi güvenilir mi diye soracak olursanız. iddaa platformunu analize devam ettiğimizde Betkupa iddaa sitesi hangi lisansı kullanıyor diye araştırdığımızda ise Malta ülkesinden aldığı lisansla hizmet verdiğini öğrendik.Betkupa iddaa Sitesi Güvenilir Mi?Merkezi Malta olan iddaa sitesi 2015 yılında hizmete açılmıştır.Üyelerine lisanslı hizmet veren ve tamamen Türkçe olarak kullanıma sunulan Betkupa anlaşılır ve sade bir temaya sahiptir. Betkupa yeni adresi üzerinden siteye eriştiğinizde kayıt olabilmek için ” Kayıt Ol ” linkine tıklayarak yapabilirsiniz. Betkupa parasal işlemler bakımından size ;– Banka havalesi.
– Kredi kartı.
– Paysafecard.
– Neteller.
Ecopayz.
– Cepbank.
Ukash.alanlarını kullanmanıza izin vermektedir. Betkupa iddaa platformunda ödemeler de yine aynı seçeneklerle yapılıyor ve günlük ödeme yapan bir iddaa sitesidir.iddaa sitesi ödemelerde hiçbir şekilde kesinti yapmamaktadır.Canlı yardım bölümü ise 7/24 hizmet vermektedir.Betkupa iddaa Sitesi Lisanslı Mı?iddaa platformu lisansı Malta olup, üyelerine C72565 numaralı lisans ile kaliteli hizmet vermektedir.Lisans sağlayıcı tarafından denetlenen iddaa sitesi son derece güvenilirdir.Betkupa iddaa sitesi üyelerine 500 TL’ye kadar %100 oranında ilk üyelik promosyonu vermektedir.– Hafta sonu yatırımlarınıza %100 promosyon.
– Tüm yatırımlarınıza %30 depozit promosyonu.
Betkupa itiraz, Öneri ve TeşekkürBetkupa iddaa sitesi hakkındaki tüm yorumları analiz ettik.Analizlerimiz sonucunda olumsuz bir yorumlar karşılaşmadığımız gibi iddaa sitesinin teknik olumsuz bir yönü bulunmamaktadır.Sizlerin betkupa iddaa sitesi hakkındaki tüm itirazlerinizi aşağıdaki formu doldurarak belirterek hızlı çözüm bulabilirsiniz.

buton