BetKuruş 150 TL Hoşgeldin promosyonu

sitesi, yeni kayıt gerçekleştirip ilk defa para yatırımı yapan üyelerine %50 oranında 150 TL Hoşgeldin promosyonu vermektedir. Sadece ilk defa para yatırımı yapacak olan BetKuruş üyeleri bu promosyontan yararlanabilir. 150 TL Hoşgeldin promosyonu alabilmeniz için en az para yatırma tutarı 50 TL olarak belirlenmiştir. 250 TL Hoşgeldin promosyonu alabileceğiniz maksimum promosyon tutarı ise 150 TL olarak belirlenmiştir.

Betkuruş’un yapmış olduğu 150 TL Hoşgeldin promosyonu, sadece ilk defa para yatırımı yapacak olan üyelere tanımlanabilir. Betkuruş üyelerinin bu promosyontan yararlanabilmek için ilk yatırdıkları ödeme türlerinde bütün türler geçerlidir. Her üye bu promosyontan yanlızca bir defa yararlanılabilir. 150 TL Hoşgeldin promosyonu Betkuruş hesabınıza yatırılması için konu başlığına HOŞGELDİN ve içeriğine KULLANICI ADINIZI yazıp  adresine ilk para yatırma işleminizden sonra ki en geç 6 saat içinde bir e-mail göndermeniz gerekmektedir.
BetKuruş 150 TL Hoşgeldin promosyonu hak kazanmış olan üyeler bu promosyonu çevrilebilir hale getirebilmeleri için almış olduğunuz promosyonunuzu ise oranların en az 1.40 olduğu spor iddaalarınde 8 defa çevirmeniz gerekmektedir. Yapmış olduğunuz kombinenizin oranı 1.96’dan daha düşük ise alacağınız iddaaler promosyon çevrimine dahil edilmez. Ayrıca kombine olarak yapacağınız kuponlarda en az bir musabakasın oranı 1.40 ve üzeri olması gerekmektedir.
150 TL Hoşgeldin promosyonu kurallarına ek olarak BetKuruş genel kural ve şartları geçerlidir.

buton