Betkuruş Üyelik

Betkuruş uzun zamandır iddaa sektöründe adını altın harfler ile yazdıran ve aynı zamanda da güvenilir olan iddaa siteleri arasında yerini koruyor. Betkuruş iddaa sitesi ile iddaa yaparak hem farkı hem de kaliteyi hissedebilir, daha karlı kazanç sağlamanın kapısını aralarsınız. Betkuruş iddaa oynatma lisansını Digital Sport Entertainment N.V tarafından lisanslandırılmış olup 133848 lisans numarası ile hizmet sağlayan yabancı ancak; Türkçe hizmet sağlayan iddaa siteleri arasında yer alıyor. Betkuruş Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılır?

Betkuruş üyelik işlemleri için sitesinden Kayıt Ol butonuna tıklayarak Betkuruş Üyelik formuna ulaşabilir ve siz de Betkuruş sanal iddaa sitesinden kazanç sağlamanın ilk adımını atabilirsiniz.
Betkuruş Üyelik formunda sizden genel bilgileriniz istenir. Burada istenen bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde doldurmanız gerekiyor. Betkuruş üyelik işlemleri tamamen ücretsiz olup herhangi bir kimlik fotokopisi ya da TC Kimlik Numarası istenmez. Bu nedenle de sanal iddaaten para kazanmak için özel bilgilerinizi vermek zorunda kalmazsınız.Betkuruş üyelik formunu doldurmanızın ardından bir aktivasyon sürecine girersiniz. Bu aşamanın ardından da Betkuruş ilk para yatırma işleminizi gerçekleştirerek Betkuruş iddaa sitesinden para kazanma talihına sahip olursunuz. Betkuruş Üyelik promosyonu Var Mı?

Betkuruş üyelik promosyonu olarak tam tamına 150 TL alabilirsiniz. Bunun için siteye üye olduktan sonra para yatırmanız gerekiyor. Ardından da Betkuruş ilk üyelik promosyonu hesabınıza geçer, siz de oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

buton