Betlark


 
Betlark Hakkında
Piyasadaki pek çok rakibi gibi Curacao lisansıyla hizmet veren Betlark iddaa sitesi, 2016 yılında açılan yeni iddaa siteleri arasında yer almaktadır.
Betlark iddaa sitesi, site alt yapısı olarak iddaa sitesini andırmakta ve ayrıca bir dönem açılıp olan ve iddaa siteleri ile de aynı alt yapıyı kullanmaktadır.
 
iddaa Bölümü
Futbol konusunda dünyanın farklı liglerinden musabaka alternatifleri bulunmakla birlikte rakipleriyle karşılaştırdığımızda biraz geride kaldığı sonucuna varıyoruz.
Futbola ek olarak özellikle basketbol ve tenis sporlarına da ağırlıklı olarak yer verilirken canlı iddaa opsiyonlarının kısırlığı, Betlark iddaa sitesi için ciddi bir handikap olarak karşımızda durmaktadır. iddaa çeşitliliği hususunu ele aldıktan sonra oranlama noktasında nasıl bir politika izlediklerini değerlendirdik; fakat ne yazık ki bu konuda da beklediğimiz yüksek oranlarla karşılaşamadık.
 
Diğer Bölümler
Betlark’ta spor iddaaları haricinde üyelerin zaman geçirebilecekleri gazino, Canlı gazino benzeri başka bölüm bulunmamaktadır. Bu konuda site yönetiminden ilerleyen süreçte gazino uygulamalarının devreye girip girmeyeceği konusunda herhangi bir açıklama yapılmamıştır.
 


Ödeme Yöntemleri
Site yönetiminin adreslerinde bizlere ilettiği üzere Betlark para yatırma işlemleri, CepBank ve Banka havalesi yoluyla ilerlemektedir.
Banka havalesinde alt limit 50 TL, CepBank’ta alt limit ise 20 TL’dir.
Betlark para çekme yöntemlerinden sitede yalnızca Banka havalesi kullanılmaktadır. Bu yöntemle minimum 50, maksimum 5,000 TL olacak biçimde 7/24 para çekme talebinde bulunabilecekleri ifade edilmektedir.
 
Müşteri Hizmetleri
Betlark değerlendirmemizde sıra geldi müşteri hizmetleri ve destek hattı konusuna. Bu konuda site yönetimi 7 gün 24 saat açık olan online destek hattını kullanıcılarının hizmetine sunmuştur. Genel hususlar, teknik konular belge ve finans işlemlerini e-posta yoluyla halledebilmek için mail adresi de aktif olarak yararlanılabilecek betlark itiraz yolları arasında yer almaktadır.
 
Genel Değerlendirme
Öncelikle Betlark nasıl bir iddaa sitesi bağlamında şunu ifade edelim ki; sitede yalnızca spor iddaaları bölümünün mevcut olması, gazino kısmının olmaması Betlark açısından olumsuz bir izlenim yaratmaktadır. Bununla birlikte bilhassa para transferleri konusundaki alternatiflerin azlığı ve promosyon politikalarındaki sönüklük siteyi rakiplerinin bir hayli gerisine itmektedir.
Güvenilir, bol promosyon kampanyalarını sunan , , iddaa sitelerini inceleyebilirsiniz.

buton