Betmargin

iddaa Siteleri 26 Mart 2016, 23:35 Betmargin

Beyaz ve turuncu renklerin hakim olduğu bir işlem platformuna sahip olan betmargin, 122623 numaralı kayıt ile Hollanda antillerinde resmi olarak tanınan bir şirkettir. Oyunlar konusunda da hizmet veren betmargin, tüm hizmetlerini Curacao hükümetinden alınan 1668/JAZ numaralı lisans ile sürdürmektedir.

Betmargin Hizmetleri

Betmargin spor iddaaları, gazino oyunları, sanal sporlar, canlı gazino oyunlar ve canlı iddaaler alanında hizmet veren bir yapıdadır. Hizmetlerini online olarak sürdüren sitenin, işlemleri kolaylaştırmak maksadı ile devreye aldığı mobil uygulaması da bulunmaktadır. Mobil uygulama sayesinde, betmargin hizmetleri istenilen her yerde üyeler ile buluşmaktadır.

Betmargin Spor iddaaları

Sanal futbol ve sanal tenis, sanal at yarışı ile sanal köpek yarışı gibi sanal sporlar, popüler ligler ve diğer spor branşları ile üyelerinin karşısına çıkan betmargin, spor iddaaları bölümünde kusursuz bir ekran dizaynı ile üyelerin karşısına çıkmaktadır. Spor iddaalarıne giriş yapıldığında, oynanmakta olan karşılaşmalar, genel iddaaler, yakında oynanacak karşılaşmalar, popüler ligler ve spor dallarının yer aldığı bölümler gözlenmektedir. UEFA şampiyonlar liginden NBA ligine, süper ligden bundesliga’ya kadar tüm popüler ligler, betmargin spor iddaaları bölümünde yer almaktadır.

Betmargin Canlı iddaaler

Betmargin canlı iddaaler alanında da hizmet veren bir sitedir. Canlı iddaaler bölümüne giriş yapıldığında futbol, tenis ve diğer spor branşlarına rastlamak mümkündür. Futbol başlığının altında oynanmakta olan karşılaşmalar, kulüplere veya ülke isimlerine göre sıralanmaktadır. Aynı anlayış tenis ve basketbol karşılaşmalarında da bulunmaktadır. Betmargin canlı iddaaler bölümünde yer alan yakında kısmında ise, canlı iddaa programına alınan karşılaşmalar ülke isimleri ile birlikte, paylaşıma sunulmaktadır.

Betmargin Canlı gazino

Betmargin canlı gazino bölümü, oldukça değişik bir görünüme ve oyun anlayışına sahiptir. Canlı gazino bölümüne giriş yapıldığında, Doğu Avrupa canlı oyunları, Latin Amerika canlı oyunları, Asya canlı oyunları, Baltık canlı oyunları ve Avrupa canlı oyunları bölümlerine rastlanılmaktadır. Oyunlara giriş yapabilmek için, site üyelik işleminin gerçekleşmesi gerekmektedir.

Betmargin Ödeme Yöntemleri

Betmargin para yatırma yöntemleri, paysafe card, banka transferi, neteller, ecopayz, skrill, astropay, cepbank ve visa olarak belirlenmiştir. Betmargin para çekme yöntemleri ise, paysafe card, ecopayz, neteller, banka transferi, skrill, astropay, visa ve cepbank seçeneklerinden meydana gelmektedir.

Betmargin promosyonları

promosyonlar konusunda zengin bir içeriğe sahip olmayan betmargin sitesinde, sadece 3 adet promosyon çeşidi bulunmaktadır. %100 oranlı hoş geldin promosyonu, arkadaşını getir %25 promosyonu götür ve UEFA Avrupa ligi kombo kampanyası, betmargin promosyonları arasında bulunmaktadır. Hoş geldin promosyonu farklı parasal limitler ile tanımlanmaktadır. Üyeler 300 Türk lirası, 100 euro, 80 GBP ya da 100 dolar miktarlarına kadar %100 oranlı hoş geldin promosyonu kazanabilmektedir. promosyontan faydalanabilmek için en az 50 Türk lirası yatırılması ve üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. İlk yatırılan miktarın minimum 6 kere çevrime tabi tutulması talep edilmektedir.

 

buton