Betodin iddaa Sitesi Kapandı Mı?

Geçtiğimiz ağustos ayında telefonlarımıza gelen mesajla öğrendiğimiz ve sitemizde incelemesini yayınladığımız betodin iddaa sitesi kapandı.Son zamanlarda okuyucularımızdan bu site hakkında olumsuz yorumlar gelmeye başlamıştı.Parasını çekemeyen,hesabı kapatılan vb. sorunlarla karşılaşan birçok kişi olduğu biliniyor.Betodin sitesi curacao lisanslı olmasına rağmen kapanması lisanslı sitelere dahi üye olup para yatırırken dikkat edilip araştırılması gerektiğini gösteriyor.Bu anlamda sizler için en kaliteli ve güvenilir siteleri araştırıp inceleyip öyle tavsiye ediyoruz.Ancak betodin sitesinin lisanslı olması,canlı gazino bulundurması,güvenilir ve lisanslı ödeme yöntemleriyle işlem yapmaları piyasada kalıcı olmayı hedefleyen bir site görüntüsü vermişti.Tüm bunlara rağmen nedensiz bir şekilde üyelerini mağdur ederek kapanmaları bu hizmeti sağlamaya ekonomilerinin yetmediğini göstermektedir.

Betodin iddaa Sitesi Neden Kapanmış Olabilir?

  • Curacao lisanslı olmasına rağmen sitenin oluşturulduğu yazılım altyapısı online iddaa piyasasında pek görmediğimiz bir şirkete aitti.
  • iddaa bölümü,oranları ve seçenekleri üyeler tarafından pek tutulmamış olabilir.
  • Sitenin sunduğu seçenekleri daha iyi oranlarla sunan bilinir,kaliteli sitelerde bulan iddaaciler üye olmaya gerek duymamış olabilir.
  • gazino oyunlarında gerekli zenginlik sağlanmamış ve müşterilere sunulan oyunlar beğenilmemiş olabilir.
  • Canlı gazino altyapısı piyasanın en iyisi olan evolution tarafından sağlanmasına rağmen sitenin bu masraflarını çıkaracak yatırımlar gelmemiş olabilir.
  • Para yatırma ve çekme yöntemlerinde güvenilir ve birçok sorumluluk gerektiren anlaşmalar yapmalarına rağmen beklenen kazanç sağlanmamış olabilir.
  • promosyon çeşitliliği çok olan sitenin üyelerine bu kadar seçenek sunması tabiki güzel ancak bu sağlamak için güçlü bir ekonomiye ihtiyaç olduğunu unutmamak gerek.
  • Betodin sitesinin kapanma nedenlerinden biride üyelerine sağladığı promosyonların oluşturduğu mali yükü kaldıramaması olabilir.
  • Kapanmasına yakın günlerde sitemize gelen yorumlarda betodin hakkında itirazler olduğunu ve özellikle üyelerin para çekmede sıkıntı yaşadığını gördük.
  • Tüm bu olumsuz sinyallerin sonucunda aradan fazla zaman geçmeden betodinin kapandığı haberini aldık.

Sizlere her zaman en doğru ve güvenilir bilgiyi sağlayarak kaliteli sitelerde üyelik açıp oynamanızı tavsiye ediyoruz.Görüldüğü gibi lisanslı olmasına ve birçok iyi özelliği bulunmasına rağmen yine de böyle bir sitenin kapandığına şahit olduk.Yeni açılan siteler ne kadar kaliteli görünsede başlarda küçük yatırımlarla denemenizi içerde bakiye bırakmamanızı vurguluyoruz.Siteden daha da emin olmak istiyorsanız birkaç kere çekim işlemi yaparakta deneyebilirsiniz.Betodin sitesinin içerde bakiye kalan ve çekim işlemleri bekleyen üyelerine nasıl geri dönüş yapacağı ise büyük bir muamma.Sitenin linkinin boşaltılması ve herhangi bir açıklama yapmadan kapatmaları bir daha haber alınamacağının işareti gibi duruyor.İlerleyen günlerde olacak gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

buton