Betolay

Betolay iddaa ve gazino sitesi 2015 yılında açılan en yeni sitelerden bir tanesi.Siteye ilk giriş yapıldığında tasarım olarak kendilerine özgü bir tasarım kullandıklarını görmekteyiz.Site hollanda antilleri yani curocou lisanslı bir site.Sitede canlı gazino ve gazinonun bulunması yeni açılan bir site için iyi bir özellik.Siteye giriş yapıldığında ve ödeme yöntemlerine bakıldığında ilk izlenim olarak güvenilir bir hava vermekteler.Sitede spor iddaaları,canlı iddaa,gazino,canlı gazino,oyunlar ve sanal sporlar bulunmakta.

Betolay Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Spor iddaaları bölümünde başta futbol olmak üzere hemen hemen her spor dalından iddaa yapma imkanını size sunan betolayda oranlar ise iyi denilebilecek seviyelerde bunun sebebi promosyonların az olması olabilir.Canlı iddaa bölümünde ise musabaka sayısı ve iddaa çeşitliği açısından oldukça iyiler bunun yanında oranlarada iyi seviyelerde dememiz mümkün.

Betolay gazino Canlı gazino ve Diğer Bölümler

Betolay gazinoda netent betsoft gibi ünlü sağlayıcıların slot oyunlarını bulmak mümkün.Canlı gazinoda ise 21,roulette ve bakara oyunları bulunmakta olup canlı yardıma bu bölümün altyapısını sorduğumuzda bu konuda bilgi veremeyiz cevabını aldık.Canlı gazino altyapılarını söylememeleri oldukça saçma ve anlamsız bunu müşteri hizmetlerinin bilgisizliğinede yormak mümkün.Betolay sitesinde sanal sporlar bölümünde ise at yarışı,tazı yarışı ve futbol bulunmakta.

Betolay Canlı Yardım

Betolay sitesi canlı yardımı 7 gün 11.00-24.00 arası hizmet vermekte.Canlı yardım ekibine canlı gazino altyapılarını sorduğumuzda uzun bir bekleme süreci sonrası bu konu hakkında bilgi veremeyecekleri yanıtını aldık.Bu konuda ekibin biraz daha tecrübeli kişilerden oluşması gerektiği kanatindeyiz.

Betolay Para Yatırma-Çekme

Betolay iddaa sitesi ne astropay ile minumum 10 usd,ukash ile minumum 10 euro,cepbankla minumum 100 tl,banka havalesi ile minumum 2000 tl,ecocard ilede minumum 50 tl yatırmak mümkün.

Para çekmede ise banka havalesi ile minumum 150 tl ve ecocardla minumum 50 tl çekmek mümkün.Bu bölümde hemen hemen tüm güvenilir ödeme yöntemlerinin sitede olması sitenin olumlu yönlerinden.

Betolay promosyonlar

-250 tlye kadar %100 hoşgeldin promosyonu.Minumum 50 tl lik ilk para yatırmanıza %100 promosyon verilmekte.Maksimum labilceğiniz promosyon miktarı 250 tl yatırmanız karşılığında 250 tl.promosyonun çevrim şartı en az 1.80 orandan 6 kez olarak belirlenmiş bu oldukça makul bir çevrim şartı.

-%10 deposit promosyonu.Minumum 50 tl lik yatırmlara %10 promosyon verilmekte.Bu promosyonunda çevrim şartı en az 1.80 orandan 6 kez.

-1000 tl gazino %100 hoşgeldin promosyonu.Sadece gazinoda kullanacağınız bu promosyonta çevrim şartı gazino oyunlarında 40 kez olarak belirlenmiş.

-5 tl ilk üyelik promosyonu ve ilk para yatırmaya 5 frespin.İlk üye olduğunuzda siteyi denemeniz açısından 5 tl bedava promosyon verilmekte.Bunun dışında ilk para yatırma işleminiz sonrası gazinoda kullanmak üzere 5 free spin vermekteler.

Betolay Genel Değerlendirme

Betolay sitesine ilk giriş yapıldığında güvenilir bi hava vermekte.Bunun sebebi canlı gazinosunun olması kendine özel tasraımı olması ve güvenilir ödeme yöntemlerini bulundurması.Buna rağmen canlı yardım ekibinde biraz tacrübesizlik sezinledik.Her yeni açılan sitede olduğu gibi dikkatli olunmasında fayda var.

buton