Betolay Para Çekme

En güvenilir iddaa siteleri içerisinde önemli bir yere sahip olan , finans işleri ile de adından sıkça söz ettiriyor. Kullanıcıların herhangi bir problemi olmaması sitenin iyi bir hizmet sunduğunu kanıtlıyor. Para yatırma ve para çekme işlemlerini sorunsuz halleden, en hızlı biçimde gerçekleştiren Betolay, hızlı bir büyüme sergiliyor. Gün geçtikçe üye sayısı artıyor. Siteye gelenlerin büyük bir kısmı arkadaş tavsiyelerini gösteriyor.

Kullanıcılar rahat para yatırıp, güvenle çektiği için bu hizmetten geri durmak istemiyor. Birçok site size çok sayıda para çekme şekli sunarken bu iddaa sitesi 2 şekilde para çekmenize izin veriyor. Bu işlemde son derece güvenli ve kullanımı sık olduğu için Betolay tarafından seçilmiştir. Betolay güven temelli bir site olduğu için finans işlerine ayrı bir özen gösteriyor. Güven oranı en yüksek yöntemleri sitesinde bulunduruyor.
Para çekme işlemlerini kısaca anlatmak istersek;
BANKA HAVALESİ

Havale ile para çekme yöntemi olan bu sistemde hafta sonları çekim işlemlerinizi yapamıyorsunuz. 10 ve katları şeklinde belirttiğiniz paranızı çekebilirsiniz.
İşlem süresi: 24 Saat / İşlem Ücreti: Yok / Minimum Çekilecek: 150 TL / Maksimum Çekilecek: 3000 TL
ECOPAYZ

Dünya’nın en güvenilir para yatırıp-çekme sistemi olan ECO’da kullandığınız E-Cüzdan ile paranızı çekebilirsiniz. Betolay’ın güven açısından en çok tercih ettiği sistemdir.
İşlem Süresi: 24 Saat / İşlem Ücreti: Yok / Minimum Çekilebilir: 50 TL / Maksimum Çekilebilir: 15.000 TL
Para çekme işlemleriniz Betolay’da hem hızlı hem de güvenilir şekilde yapılır.Betolay’ın güvenilirliği hakkında her şeyi öğrenmek için Betolay Güvenilir mi? ziyaret edebilirsiniz.

buton