Betpas %10 Astropay Para Yatırma promosyonu

Betpas iddaa sitesi, üyelerinin para yatırım seçeneklerinden Astropay ile para yatırma yöntemini seçmeleri dahilinde %10 Astropay Para Yatırma promosyonu vermektedirBu promosyontan tüm Betpas kullanıcıları, Astropay seçeneği ile para yatırması halinde yararlanabilir. %10 Astropay Para Yatırma promosyonu promosyonundan günlük olarak en fazla 250 TL ye kadar yararlanabilirsiniz. İstediğiniz kadar alabilirsiniz. Havale/EFT, Cepbank, Paysafecard, Neteller, Kredi Kartı, E-Pro, Paykwik, Paykasa ve Pidpay seçenekleri ile para yatıran üyeler bu promosyontan yararlanamayacaktır.

Betpas  sitesinde Astropay kart ile para yatıran kullanıcılar haftanın her günü  %10 promosyontan yararlanabilir. Üyelerin bu promosyontan yararlanabilmesi için Astropay ile para yatırıp ardından Betpas Canlı Destek hattı ile görüşmesi gerekmektedir. Canlı destek hattına %10 Astropay Para Yatırma promosyonu talep ederseniz, işleminiz tamamlanacaktır.
%10 Astropay Para Yatırma promosyonu promosyonu çevrilebilir hale getirebilmeleri için  ana yatırdığınız paranızı 1 defa 1.30 oranından spor iddaalarınde veya 3 defa gazino oyunlarında, almış olduğunuz promosyonunuzu ise oranların en az 2.00 olduğu spor iddaalarınde 10 defa çevirmeniz gerekmektedir. Yapmış olduğunuz kombinenizin oranı 2.00’dan daha düşük ise alacağınız iddaaler promosyon çevrimine dahil edilmez. Ayrıca kombine olarak yapacağınız kuponlarda en az bir musabakasın oranı 1.80 ve üzeri olması gerekmektedir. Toplam oranın ise 2.00 ve üzeri olması yeterli görülmektedir. Bunun dışında promosyonu gazino’da çevirmek isterseniz, promosyon miktarınızın 40 katı kadar iddaa yapmanız gerekmektedir.
%10 Astropay Para Yatırma promosyonu kurallarına ek olarak Betpas genel kural ve şartları geçerlidir.

buton