Betpas 5 – Betpas’ın Yeni Giriş Adresi: Betpas5.Com

Türkiye’nin en kaliteli içerik hizmetliyle ünlenen Betpas’ın giriş adresi artık farklı!  Son dakika haberi ile siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek istedik. Betpas iddaa sitesi artık giriş adresini değiştirdi. Üye olanlar veya olacaklar için bu yazımız bir hayli önem taşımaktadır. Artık Betpas’a giriş yapabilmek için www.betpas5.com yazıyoruz.Neden Betpas5 Yazıyoruz? 
Bilmeyen bazı arkadaşların akıllarında hemen bu soru beliriyor olabilir. Neden Betpas5 yazıyoruz? veya Neden adres değişikliği yapıldı? Öncelikle belirtelim ki adres değişikliği yapmak siz değerli üyelerin zararına yapılan bir eylem değildir. Tamamen sitenin yöntemini etkilemektedir. Bildiğiniz üzere ülkemizde TİB isminde resmi bir kuruluş vardır. TİB’in açılımı ise Türkiye İletişim Bakanlığı’dır. TİB’in görevi, internet ortamında yayın hakkı olmayan siteleri tespit etmek yayın haklarını elinden almaktır. Betpas ise de bir sitesi olduğu için, TİB tarafından tespit edilerek engellenmiştir. Betpas ise üyelerine hizmet vermeye devam etmek için Betpas5 yeni giriş adresini almıştır.Üyeliğime giriş yapabilecek miyim? 
Evet, üyeliğinize her zaman girdiğiniz gibi giriş yapabileceksiniz. Betpas’ın veritabanın da kayıtlı olan her üyelik olduğu gibi durmaktadır. Sadece isim değişikliği yapmıştır. Bakiyelerinize veya iddaalarınize her hangi bir zarar gelmemiştir.iddaa siteleri neden engelleniyor? 
Ülkemizde açmak ve yönetmek illegal bir iş olduğu için maalesef ki engellenmek zorunda kalıyorlar. Yalnızca iddaa siteleri değil, yasak olarak tanımladığımız bir çok site kapanmaya maruz kalıyor. Film ve dizi siteleri de dahildir. Betpas 5 ise yeni giriş adresini alarak hizmetine devam etmektedir. Siteye her zaman  girdiğiniz gibi girerek iddaalarınizi son gaz yapabilirsiniz. Bol talihler dileriz!Bu yazılara da göz atabilirsiniz:

buton