Betpas 7 – Betpas giriş Betpas7.com

Betpas iddaa sitesinin önceki adresi olan Betpas6.com 18 Mayıs 2016 tarihinde bloklandı. Engellenen bu adres yerine Betpas yeni adresi ise Betpas7.com oldu.

2014 yılında Türkiye iddaa pazarına giriş yapan sitelerden birisi olan Betpas 1 yıl içerisinde hızlı bir yükseliş ivmesi yakalayarak popüler iddaa siteleri arasına girmeyi başardı. Betpas iddaa sitesi pronetgaming alt yapısı ile hizmet veren sitelerden birisi. Pokerklas ve Netent yazılımlarını da kullanan Betpas siteye ilk girdiğinizde sizi kolay ve şık bir arayüz ile karşılıyor. 2014 yılından pronet tarafından alınan online iddaa lisansı ile hizmet veriyorlar. Curaçao’dan alınan bu lisans online iddaa hizmeti sunmalarına olanak tanıyor. Ancak Türkiye’de online iddaa sadece iddaa’nın lisans verdiği internet sitelerinde izinli olduğu için Betpas adresleri 1.5 yıl içerisinde 7 defa engellendi. Betpas.com ile hizmet vermeye başlayan firma bu zaman içerisinde Betpas7.com alan adına kadar geldi.

Betpas giriş adreslerinin engellenmesi siteye ulaşımı imkansız kılıyor. Örneğin bir önceki Betpas6 adresine girmek istediğinizde TİB uyarısı yazısı ve engelleme sayfası ile karşılaşıyorsunuz. Betpas illegal yani yasa dışı iddaa sitesi kabul edildiği için Türkiye’den bu siteye giriş ve üye olmak aslında yasak. Ama Betpas firması mevcut üyelerinin siteye girişlerini kolay bir şekilde yapabilmesi adına engellenen adresin yerine hemen yenisini açıyor. Eğer Betpas üyesiyseniz Betpas 7 adresine girdikten sonra önceki kullanıcı adı ve şifrenizle bu sitede de hesabınıza girebilirsiniz.

Yazı etiketleri: betpas giriş • betpas yeni adres

24 Mayıs 2016 Yazıldı Betpas iddaa

buton