Betpas 8 – Betpas yeni adresi Betpas8.com

Betpas iddaa sitesinin Betpas7.com adresi geçtiğimiz gün engellendi. Betpas yeni adresi olarak firma Betpas8.com alan adını seçti.

Curaçao lisanslı iddaa sitelerinden birisi olan Betpas geçtiğimiz yıldan beri Türkiye’ye yönelik iddaa hizmeti veriyor. Piyasadaki kaliteli iddaa sitelerinin alt yapı sağlayıcılarından olan Pronet yazılımı ile hizmet veriyorlar. Sektöre hızlı bir giriş yapan Betpas bugüne kadar kullandığı sekiz adresini de TİB engellemesi yüzünden değiştirmek zorunda kaldı. Betpas giriş adresleri Türkiye’deki iddaa yasası nedeniyle sık sık engelleniyor. Son olarak Betpas7 alan adının engellenmesi ile birlikte Betpas yöneticileri sıradaki adresin Betpas8.com olmasına karar verdiler. Bu da engellenene kadar geçerli tek adres Betpas8.com olup başka adresleri kullanmamanızı öneririz.

Eğer DNS ayarlarınız değiştirilmişse Betpas eski adreslerine de girebilirsiniz. Gerçi eski adreslere girmek istediğinizde zaten sistem otomatik olarak sizi Betpas 8 sitesine yönlendiriyor. Betpas mobil sitesini kullanan ziyaretçilerimiz telefonlarındaki tarayıcıya Betpas8.com yazarak direkt olarak mobil siteye ulaşabilirler. Betpas internet sitesi mobilden siteye giriş yaptığınızı algıladığında sizi otomatik olarak mobil sisteme yönlendirecektir. Betpas’ta yeni hesap açacaksanız 250 TL ilk üyelik promosyonundan yararlanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: betpas giriş • betpas yeni adres

1 Haziran 2016 Yazıldı Betpas iddaa

buton