Betpas 9 – Betpas iddaa sitesi yeni adresi Betpas9.com

Betpas iddaa sitesinin Betpas8.com adresi 23 Haziran 2016 tarihinde TİB tarafından erişime engellendi. Betpas yeni adresi ise Betpas9.com oldu.

iddaa dünyasındaki PronetGaming altyapılı sitelerden birisi olan ve 2015 yılından bu yana Türkiye pazarındaki aktif yayın hayatını sürdüren betpas giriş adresi üzerinde değişime gittiğini açıkladı.

Site yönetiminden yapılan açıklamada, üyelere bundan böyle güncel giriş adresi olan betpas 9 domaini aracılığıyla ulaşılacağı ifade edildi ve üyelerden, siteye girişte başka bir adresi kullanmamaları istendi.
Bu noktada kimi iddaa severlerin aklına sitenin neden adres değiştirdiği sorusu gelebilir. Konuya hâkim olanlar, sitede yaşanan adres değişiminin, site yetkililerinin kendi isteği doğrultusunda gerçekleşmediğinin farkında.

Sitenin adres bilgilerini güncelleme yoluna gitmesi ve betpas yeni giriş adresi olan betpas9.com domainine taşınmasının temel sebebi, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) ile site arasındaki itilaftan dolayı TİB’in siteye yönelik engelleme kararı alması.
Söz konusu engelleme neticesinde, site üyelerinin engellenen adrese girişte problem yaşaması dolayısıyla Betpas yetkilileri adres revizyonu yapmak durumunda kaldı ve betpas güncel giriş adresi betpas9.com’u devreye soktu.

Betpas Para Yatırma İşlemleri

Türkçe dil desteğiyle birlikte Türkiye’den üye kabul etmeye 2015 yılında başlayan ve kendine has bir üye kitlesine ulaşmayı başaran Betpas, para yatırma ve çekme işlemlerinde farklı özellikteki yöntemleri üyelerine sunan iddaa şirketleri arasında yer alıyor.
Siteye güncel betpas giriş adresi üzerinden erişim sağlayıp kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza girdikten sonra Banka Havalesi, CepBank, ecoPayz, AstroPay ve TLnakit gibi yöntemler doğrultusunda para yatırımı yapabiliyorsunuz.
Banka Havalesi ile yapacağınız para yatırımlarının alt limitinin 50 TL, üst limitinin 100.000 TL olması gerekiyor.
Cep telefonu bankacılığı, nam-ı diğer CepBank’la site hesabınıza an az 20 TL, en fazla 1.000 TL aktarabiliyorsunuz.
Online cüzdanlardan olan ecoPayz’le siteye minimum 10 TL, maksimum 10.000 TL ödeme yapabiliyorsunuz.
Ön ödemeli kart sistemleri arasında ismini zikrettiğimiz AstroPay ve TLnakit’te alt limitler sırasıyla 10 USD ve 10 TL olarak belirlenmiş. AstroPay’le en fazla 500 USD, TLnakit’le maksimum 100.000 TL para yatırımı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yazı etiketleri: betpas giriş • betpas yeni adres

27 Haziran 2016 Yazıldı Betpas iddaa

buton