Betper Güvenilir mi?

Betper iddaa sitesi üzerinden iddaa yapmak isteyenlerin akıllarında ki bazı soru işaretlerini yok etmek istedik. Betper iddaa sitesi 2016 yılının Şubat ayında hizmete girmiş bir kaçak iddaa sitesidir. Aslına bakarsanız yaşı daha çok küçük ancak bir sitenin yönetiminin arkasında ki kişileri ve destekçileri bilmek daha önemlidir.  Betper’in yönetim ekibi ise 15 yıllık bir tecrübeye sahiptir.Betper hakkında bazı merak edilen sorulara cevap vererek sizleri daha çok aydınlatabiliriz.Canlı Destek Sağlıyorlar mı?
Kendini bilen, kaliteli ve nin en çok önem vermesi gereken yerlerden birisi de müşteri memnuniyetidir. Betper’in üyelerine sunduğu 7/24 canlı destek hattı ile bir çok kişinin gönlünü kazanmış olabilirler. Takıldığınız her konu da canlı destek hattına bağlanarak sorabilirsiniz.Betper Lisanslı Bir Kuruluş Mu?
Türkiye’de iddaa oynatmak ve site yayını yapmak yasa dışı bir iştir. Ancak bu iddaa siteleri ülkelerinde yasal olarak ve lisanslı olarak iddaa oynatma iznine sahiptir. Hemen hemen çoğu iddaa sitesi gibi Betper iddaa sitesi de lisans başvurusunu Curuçao ülkesinden temin etmektedir.Betper Türkiye’de Ne Zamandır Akitf?
Betper, ilk olarak 2015 yılında ismini ve lisansını tescil ettirmiştir. Ancak herşeyin yoluna girmesinden sonra yönetim kurulu şirketi 2016 yılının Şubat ayında Türkiye’de aktif hale getirmiştir. Aktif olduğu günden bu yana kalitesinden dolayı kısa sürede Türkiye’de sevilen ve takip edilen siteler arasına girmiştir.Özet olarak Betper iddaa sitesine güvenebilir dilediğiniz miktarlarda yatırımlarınız yapabilirsiniz. iddaa sitelerinin güvenilir olup olmadığını sitemize girerek görebilirsiniz.Bu yazılara da göz atabilirsiniz:

buton