Betper Para Çekme

iddaa Para Çekme 26 Şubat 2016, 13:18 Betper Para Çekme

Betper iddaa sitesi para çekme yöntemlerini anlatmadan önce betper canlı gazino bölümüne ağırlık veren bir iddaa sitesidir.Neden diye soracak olursanız Pokerklas ağı evolution gaming ve xprogaming firmaları ile çalışmaktadır. bu üç firma ile çalışan nadir iddaa sitesi görürsünüz.

Betper iddaa sitesinde para çekim işlemleri nasıl gerçekleşiyor sorusunun cevabını bu yazıda bulabilirsiniz. Betper iddaa şirketindeki hesabınızda bulunan paranızı çekmek için kullanabileceğiniz farklı güvenilir ve hızlı yöntemler mevcuttur. Para çekme işlemleri için kullanabileceğiniz Banka Havalesi Tl Nakit ve Ecopayz yöntemleri olarak belirlenmiştir. Para çekme işlemleri hakkında bilgilendirmeler.

Betper Para Çekme Limitleri

Banka Havalesi Tl Nakit ve Ecopayz yöntemlerini kullanarak 15 ile 30 dakika  içerisinde 2 farklı çekim talebi verebilirsiniz. Yapacağınız çekim işlemleri minimum 100 tl değerinde olması gerekiyor. Bu yöntemler ile tek seferde yapabileceğiniz maximum çekim ise 5000 tl olarak belirlenmiştir. Gün içerisinde maximum 10.000 tl çekim yapabilirsiniz.

Betper Para Çekme Belge

Betper iddaa şirketi para çekme işlemleri için risk birimi gerek görmedikçe bir belge talep etmemektedir.

Betper Para Çekme Süresi

Betper iddaa sitesi üyelerine ödemelerini maximum 15-30 dakika içerisinde yapmaktadır. Bu zaman içerisinde gerçekleşmeyen işlemleri için canlı destek ekibi ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sahte kişi adına açılan yada başka teknik problemler yüzünden bu süre uzayabilmektedir.

buton