Bets10 Nasıl Üye Olunur?

iddaa Siteleri 12 Nisan 2015, 03:05 Bets10 Nasıl Üye Olunur?

Bets10’a kayıt olmadan önce ne gibi fırsatların sizi beklediğini iyi bir şekilde öğrenmelisiniz. Bets10’da sizi yüksek iddaa oranları bekleyecek. Canlı iddaaler ve tek musabakaa iddaa talihlerı size çok fazla kazandıracak. Bets10 aracılığıyla çok eğleneceksiniz.

Siteye üye olma işine gelince, bunun ücretsiz olacağını bilmelisiniz. Ayrıca Bets10 Nasıl Üye olunur, diye sorarsanız size bu üyeliğin çok zahmetsiz olacağını söylemek isteriz. Öncelikle sitenin ana sayfasına giriş yapmalısınız. Sitenin üst sağ kısmında yer alan “hesap aç” kısmına tıklamalısınız. Bu sırada karşınıza çıkacak kayıt sayfasındaki kişisel bilgilerinizi dolduracaksınız. Bu formda hangi ülkede olduğunuzu doğru olarak işaretlemelisiniz ve para birimi olarak Türk parasını tercih etmelisiniz.

Cep telefon numaranızı da doğru bir şekilde yazacaksınız. Bu esnada herhangi bir promosyon kodu varsa onu da kayıt formuna ekleyebilirsiniz. Ayrıca kampanya ve Bets10’daki önemli haber ve sürprizlerden yararlanmak istiyorsanız şayet sl alt kısımdaki kutucuğu da işaretleyiniz. Bununla birlikte sms almak istiyorsanız onu da belirtiniz ve üyeliğinizi böylece tamamlayınız.

buton