Betsat %20 Bitcoin promosyonu

İllegal iddaa siteleri arasında yeni katılan bir şirket olan Betsat, üyelerinin para yatırım seçeneklerinden Bitcoin ile sı dahilinde %20 Bitcoin  promosyonu vermeye başlamıştır. %20 Bitcoin  promosyonu promosyonundan tüm Betsat kullanıcıları, Bitcoin seçeneği ile sı halinde yararlanabilecektir. %20 Bitcoin  promosyonu promosyonundan günlük en fazla 500 TL miktarına kadar faydalanabilirsiniz. Havale/EFT, Cepbank, Paysafecard, Neteller, Ecopayz, Kredi Kartı, E-Pro, Paykwik, Astropay, Paykasa ve Pidpay seçenekleri ile para yatıran üyeler bu promosyontan faydalanamamaktadır.

Betsat  sitesinde Bitcoin ile para yatıran kullanıcılar haftanın her günü  %20 promosyontan yararlanabilecektir. Üyelerin bu %20 Bitcoin  promosyonu promosyonundan yararlanabilmesi için Bitcoin ile para yatırıp ardından Betsat Müşteri Destek hattı ile görüşmesi gerekmektedir. Müşteri destek hattına %20 Bitcoin  promosyonu talep edilmesi dahilinde işlem tamamlanmış olacaktır.
%20 Bitcoin promosyonu promosyonundan almış olduğunuz promosyonu çekebilmeniz için  öncelikle yatırım yapmış olduğunuz tutarı minimum 1.30 orandan bir defa çevirmelisiniz. Bunun ardından almış olduğunuz promosyonun 7 katını tekli iddaalerde minimum 1.7 orandan, kombine iddaalerde ise en az iki karşılaşmadan oluşan kombine kuponlarda bulunan bir musabakasın oranının minimum 1.70 oran olma şartı vardır. Ayrıca spor iddaalarınde alacak olduğunuz canlı iddaaler, beraberlikte iadeli iddaaler, beyzbol iddaa ve kazançları çevirime dahil edilmez. gazino oyunları promosyona dahil değildir. gazino’da yapılacak oyunlar çevrime dahil edilmeyecektir.
%20 Bitcoin promosyonu kurallarına ek olarak Betsat genel kural ve şartları geçerlidir.

buton