Betsat 18 – Betsat yeni adres Betsat18.com

Betsat iddaa sitesinin giriş adresi olan Betsat87.com 30 Mayıs 2016’da TİB tarafından erişime engellendi. Betsat yeni adresi olarak belirlenen alan adı ise Betsat18.com oldu.

Poligon Entertainment tarafından yönetilen ve Süperbetin iddaa sitesinin kardeş platformu olan Betsat 2 yıldan fazla bir süredir Türkiye iddaa sektöründe faaliyet gösteriyor. Betsat iddaa sitesi geçtiğimiz günlerde değişen adresini 15 gün sonra tekrar değiştirmek zorunda kaldı. Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı kararınca Betsat’ın siteye giriş adresi olan Betsat87.com bloklandı. Bu engellemedeki amusabaka Türkiye’deki iddaaçileri Betsat’a girmesini ve bu sitede iddaa yapmasını önlemek. Çünkü Türkiye’de yasalara göre yerel ve online iddaa sadece iddaa markasının yönetiminde ve tekelinde. Eğer Türkiye’ye yönelik iddaa hizmeti vermek istiyorsanız İddaa’dan online iddaa lisansı almak zorundasınız. Betsat18, böyle bir lisansa sahip olmadığı için de devlet tarafından bu şekilde engelleniyor.

Kolay yoldan betsat giriş yapmak için üstteki butona tıklayabilirsiniz. Siteye ulaştıktan sonra, eğer Betsat’da daha önce üyelik oluşturduysanız aynı bilgileri kullanarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Betsat’ta yeni bir üyelik oluşturmak istiyorsanız sağ üst kısımda yer alan “Üye Ol” butonuna tıklayabilirsiniz. Açılan üyelik sayfasında temel bilgileri girdikten sonra sağ alttaki üye ol butonuna tıklayarak hesabınızı açmış olursunuz. Betsat’a üye olduktan sonra 300 TL’ye kadar %100 ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. Betsat 18 adresinde spor iddaaları, canlı iddaa ve canlı gazino hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: betsat giriş • betsat yeni adres

2 Haziran 2016 Yazıldı Betsat Haber

buton