Betsat 300 TL Hoşgeldin promosyonu

Betsat iddaa sitesi, yeni kayıt gerçekleştirerek ilk defa para yatırımı yapan üyelerine %100 oranına kadar 300 TL ilk üyelik promosyonu veriyor. 12 Mart 2014 tarihinden itibaren yeni üyelik gerçekleştiren tüm üyeler bu promosyontan faydalanabilir. 300 TL ilk üyelik promosyonu alabilmeniz için gerekli olan minimum para yatırma tutarı 50 TL dir. 300 TL ilk üyelik promosyonu promosyonundan alabileceğiniz maksimum promosyon tutarı ise 300 TL dir.

İlk üyelik promosyonu, yanlızca yeni üye olmuş ya da hesabına ilk kez para yatıracak olan kullanıcılar için tanımlanmaktadır. Bu promosyontan yararlanabilmek için ilk yatırdıkları ödeme türü Banka Havalesi/EFT, Cepbank ve EcoPayz olmalıdır. Bu promosyontan yanlızca bir defa yararlanılabilir.
300 TL ilk üyelik promosyonu aldıktan sonra para çekmek için öncelikle yatırım yapmış olduğunuz tutarı minimum 1.30 orandan bir defa çevirmelisiniz. Bunun ardından almış olduğunuz promosyonun 7 katını tekli iddaalerde minimum 1.7 orandan, kombine iddaalerde ise en az iki karşılaşmadan oluşan kombine kuponlarda bulunan bir musabakasın oranının minimum 1.70 oran olma şartı vardır. Ayrıca spor iddaalarınde alacak olduğunuz canlı iddaaler, beraberlikte iadeli iddaaler, beyzbol iddaa ve kazançları çevirime dahil edilmez. gazino oyunları promosyona dahil değildir. gazino’da yapılacak oyunlar çevrime dahil edilmeyecektir.
300 TL ilk üyelik promosyonu tanımlandıktan sonraki bir aylık süre içinde promosyon çevrim şartları tamamlanmalıdır. Aksi halde almış olduğunuz 300 TL ilk üyelik promosyonu iptal edilir.
içinde en iyi sitelerden biri olan Betsat sitesinde sunulan İlk üyelik promosyonu yalnızca Türkiye’den üye olmuş ve Türkiye vatandaşları için geçerlidir.

buton