Betturka iddaa Sitesi

Merhaba severleri, her gün araştırmalarımız sonucunda bulduğumuz ni sizlere tanıtmak ve güvenilir olup olmadığını göstermek istiyoruz. Sitemizde yer alan yazıları büyük bir dikkatle, sonuna kadar okumanızı öneriyoruz. Piyasa da bir çok güvenilir gözükse de bir çok iddaa sitesi para tuzağından ibarettir.Betturka isimli iddaa sitesi 2015 yılının 8. ayında ismini tescil ettirmiştir. Betturka, spor iddaaları, canlı iddaa, slot oyunları ve canlı gazino alanında hizmetler vermektedir. Site olarak hoş görünümlü bir tasarıma imza atmışlar diyebiliriz. Slot oyunlarına göz attığımızda birbirinden farklı onlarca oyunla karşılaşıyoruz, bu oyunları ister parayla oynayın isterseniz de eğlencesine oynayın. Seçim tamamen size kalmış durumda. Betturka’nın promosyonlarından söz edecek olursak 8 adet promosyon hakkınızın olduğunu görmekteyiz. Bu promosyonların dışında birde Ortaklık Programı vardır. Ortaklık programına kaydolmak isterseniz, öncelikle hesabınıza 500 TL yatırmanız gerekmektedir. Bu 500 TL’yi spor iddaalarınde kullanmalı ve hepsini kaybetmelisiniz. Ortaklık programına katılırsanız gelirin %35’i sizin olmakta ve aylık kazancınızın limiti bulunmamaktadır. Diğer promosyonları ise aşağıdan görebilirsiniz.promosyonlar
400 TL İlk Yatırım promosyonu
400 TL Havale promosyonu
%15 Cepbank promosyonu
%10 Ecopayz promosyonu
%20 Bitcoin promosyonu
%20 Kayıp promosyonu
%20 Kombine İade promosyonu
Kombine promosyonu (400 TL’ye kadar)İlk yatırım promosyonundan kısaca bahsedelim. Betturka’ya ilk defa üye olmalısınız. İlk yatırımınıza %100 değerinde bir promosyon hakkı kazanıyorsunuz. promosyontan yararlanabilmek için en alt limit 50 TL’dir.  Aldığınız promosyonu spor iddaalarınde kullanmalısınız. Maximum alabileceğiniz tutar ise 400 TL’dir.  Diğer promosyonlarda Genel promosyon Şartları uygulanmaktadır. Betturka Güvenilir mi?
Betturka iddaa sitesinin pek güvenilir olduğunu söyleyemeyiz. Sitesinde her hangi bir lisansının olduğunu görememekteyiz. İlla denemek istiyorsanız yapabildiğiniz en küçük yatırımı yapın ve deneyin. Deneyimlerinizi bizimle yorum yaparak paylaşabilirsiniz. Bu aradanin liderlerinden olan Tipobet’i şiddetle önermekteyiz. Bol talihler dileriz!

buton