Betvole Yeni promosyonları

iddaa Siteleri 16 Nisan 2015, 15:30 Betvole Yeni promosyonları

Merhaba arkadaşlar betvole yeni promosyonlarını sms atarak bildirdi

HOŞGELDİNİZ promosyonU

1- Promosyondan faydalanabilmeniz için yatırımınızın en az 50 TL değerinde olması gerekmektedir.Bu promosyon Cepbank, Banka Havalesi yatırımları için geçerlidir. TLNakit, Ukash  ve EcoPayz,AstroPay yatırımları bu promosyondan faydalanamaz.

2- Bu promosyondan aldığınız promosyonu çekebilmeniz ya da başka bir alana aktarım yapabilmeniz için promosyonunuzun 11 katını en az 2,00 orandan spor iddaalarınde çevirmeniz gerekmektedir. Kuponunuzun minimum oranı 2,00 ve üzerinde olmak kaydı ile tek musabaka ya da kombine kupon yapabilirsiniz.Kombine kuponunuzdaki her bir seçimin oranı 1,50 ve üzeri oranda olması gerekmektedir.

3- Bu şartlara uygun olmayan kuponlar promosyon çevrimine dahil edilmeyecektir.

4- promosyon çevriminde sistem kuponları, Alt/Üst, Tek/Çift vb. aynı musabakaa yapılan iki olasılıklı iddaaler ve beraberlikte iade promosyon çevriminde kabul edilmeyecektir.
5- Bu promosyon diğer promosyonlarlar ile birleştirilemez.

6- Bu promosyonu alabilmek için hesabınıza ilk kez para yatırmış olmanız gerekmektedir. Maksimum alınabilecek promosyon 300 TL ile sınırlıdır.Daha önce “Hoşgeldin promosyonu” alan üyelerimiz bu promosyontan faydalanamaz.

7- Bu promosyondan her kullanıcı sadece bir defa faydalanabilir. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu promosyontan faydalanabilir. Betebet istedigi zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. promosyon suistimali yapan ve tespit edilen  üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede  kalacak şekilde  işlem yapılacaktır.

8- Depozit yaptiktan sonra ana parasini gazino ve Poker oyunlarina aktaran üyeler bu promosyondan faydalanamaz. Çevrim şartları yerine getirilmeden; Para Çekimi, Canlı gazino, gazino,Poker, Bet On Poker  bölümüne aktarım yapılamaz.

9- Yukarıdaki koşulları sağlayan kuponların promosyona dahil olabilmesi için kazanmis veya kaybetmiş olmasi dikkate alınmamaktadir.

10- promosyonunuzu alabilmek  için yatırımınızdan itibaren 12 saat içinde promosyon@betvole.com adresine kullanıcı adınız ve talep ettiğiniz promosyon türünü belirterek mail atmanız gerekmektedir.

11- Otuz gün içerisinde çevrimi tamamlanmamış promosyonlar iptal edilecektir.

Bu promosyon 16.04.2015 tarihinden itibaren geçerlidir.

%10 ve %5 PARA YATIRMA promosyonU

1. Bu promosyon 06-12-2014 tarihinden itibaren sadece spor iddaalarınde geçerlidir.
Cepbank ve havale ile yatırımlara %10
Ukash,TLnakit,Ecopayz ile yapılan yatırımlara %5 promosyon alabilirsiniz

2- %10 ve %5 para yatırma promosyonu hak kazanabilmek için en az yatırılması gereken miktar 50 TL’dir. Gün içinde en fazla alınabilecek promosyon miktarı toplam 250 TL’dir

3-promosyonunuzu alabilmeniz için yatırımınızdan hemen sonra (veya ilk 36 saat içerisinde), para çekim işlemi yapmamış olmak kaydıyla, canlı desteğe bağlanmanız yeterlidir, promosyonunuz anında hesabınıza yatırılacaktır.

4- 36 saat içinde talep edilmeyen promosyonlar yatırılmayacaktır. promosyonlar son yatırımınız üzerinden verilmektedir.

5- Hesabınızda promosyon mevcut iken hesaplar arası transfer yapamazsınız.

6- Ukash,Tlnakit,Ecopayz ile yapılan yatırımlarda  %5 promosyonunuzun çekilebilir duruma gelmesi için minimum 1.80  orandan 10  defa çevirmeniz gerekmektedir.

7- Cepbank ve havale ile yatırımlara %10 promosyonunuzun çekilebilir duruma gelmesi için minimum 1.80  orandan 10  defa çevirmeniz gerekmektedir.

8- Kombine kuponlarda toplam oranın 1.80 olması yeterlidir.

9- promosyon çevriminde Alt/Üst, Tek/Çift gibi aynı musabakaa yapılan iki olasılıklı iddaaler kabul edilmeyecektir.

10- Bu promosyontan faydalanan üyelerimiz aynı anda başka promosyondan faydalanamazlar.

11- Para çekimi yaptıktan sonraki ilk 48 saat içerisindeki yatırımlarınıza promosyon verilmeyecektir. (para çekimizinin onaylandığı saat baz alınacaktır.

12- Betvole.com bu promosyonu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara promosyon vermeme hakkını da saklı tutar. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

13- Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel kural ve şartları da dahildir.

buton