Betwien iddaa Sitesi

Betwien henüz ağustos 2015 te açılan en yeni sitelerden bir tanesi.Hemen hergün bir yenisi açılan iddaa sitelerine betwien de dahil olmuş bulunmakta.Site tasarımsal olarak basit ve birkaç(bunlarda yeni açıldı) siteye oldukça benzemekte.Sitede lisans bilgileri malta yazsada sitenin malta yani mga lisanslı olduğunu zannetmiyoruz.Bunun sebebi sitede ecocard kredi kartı vb para yatırma yöntemlerinin olmaması ve ukashın manuel bozulması.Sitemiz olarak verdiğimiz bilgilerle sizlere tecrübelerimizi ve gördüklerimizi aktarıyoruz bu açıdan size mga şu su kodlu lisansa sahip deyip sitede olan lisans numarasını yazmadık çünkü sizde araştırsanız bu sitenin mga lisanslı olmadığını göreceksiniz.Sitede spor iddaaları,canlı iddaa,gazino ve canlı gazino bulunmakta.

Betwien Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Sitede spor iddaaları bölümünde futbol,basketbal,voleybol,tensi ve buz hokeyi bulunmakta.Diğer bir çok spor dalı bu bölümde sizlere sunulmamış.Canlı iddaa oranları ve musabaka sayısı olarakta ortalama seviyede diyebilceğimiz bir site.Sitede betradar altyapısı bu bölümde kullanılmakta.

Betwien gazino ve Canlı gazino

Betwien gazino bölmünde sınırlı sayıda slot oyunları bulunmakta.Netent gibi kaliteli slotlar ise sitede bulunmamakta.Casnlı gazino bölümünde ise 21,roulette,keno,loto bakara gibi çeşitli oyunlar canlı olarak sunulmakta.

Betwien Canlı Yardım

Betwien canlı yardım 7/24 hizmet vermekte.Sitede canlı yardım oldukça hızlı ve iyi cevaplar vermketeler bu açıdan site sınıfı geçmekte.

Betwien Para Yatırma ve Çekme

Sitede promosyonlarda bile gözüken ecocard sitede bulunmamakta.Sitede cepbank ve havale ile minumum 50 tl ukash ile minumum 10 euro yatırmak mümkün .Ukashı ise manuel olarak bozmaktalar.Diğer neteller,ecocard kredi kartı gibi yöntemlerde sitede bulunmamakta.Mga lisanslı olduğunu iddaa eden bir sitede bu yöntemlerin bulunmaması hayli ilginç.Para çekmede ise banak havalesi ile minumum 100 tl çekmek mümkün.

Betwien promosyonlar

-444 tlye kadar %100 hoşgeldin promosyonu.İlk para yatırmanıza en fazla 444 tl olmak üzere %100 promosyon vermeketeler.Bu promosyonu bazı günler 555 tlye çıkarmaktalar.Bu promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 10 kez.Kombine kuponlarda ise en az 1 musabakasın oranının en az 1.81 olması gerekmekte.

-%15 yatırım promosyonu.Tüm yatırımlarınıza %15 oranında promosyon verilmekte.Cepbankla yatırmlarda günde en fazla 300 tl diğer yöntemlerde günde maksimum 750 tl olarak bu promosyontan faydalanmak mümkün.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 10 kez olarak belirlenmiş.Kombine kuponlarda yine en az 1 musabakasın oranının en az 1.81 olması gerekmekte.

-Vip promosyonu.Vip olmak için sitede canlı yardımdan bilgi laınması gerektiği yazıyor.Vip müşterilere özel skype desteğide veriyorlarmış.

Betwien Genel Değerlendirme

Betwien başta bahsettiğimiz üzere mga lisanslı olduğunu söyleselerde bu lisansa sahip olduklarını düşünmüyoruz.Sitede ukashın manuel bozulması pek çok ödeme yöntemlerinin bulunmaması bunları düşünmemize neden oldu.Site her yeni sitede dediğimiz gibi bir süre küçük yatırımlarla ve içeride fazla bakiye bırakmadan denenebilir.Bunun dışında sizlere önerdiğimiz güvenilirlikleri ispatlanmış siteleri tavsiyelerimiz bölümünde bulabilirsiniz.

 

buton