Betworld 2 – Yeni giriş adresi Betworld2.com

Betworld online iddaa sitesinin betworld1.com adresi engellendi. Bu adresin yerine ise Betworld2.com adresi hizmet koyuldu. Betworld giriş için Betworld 2 adresini kullabilirsiniz.

Online Solutions B.V. şirketine ait olan Betworld iddaa sitesi şu anda yeni adresi Betworld 2 üzerinden üyelerine hizmet veriyor. Toplam 11 ülkede ve dilde hizmet veren Betworld iddaa sitesi Curaçao lisansı ile yayın yapıyor. Betworld sitesine spor iddaaları, canlı spor iddaaları, canlı gazino ve gazino alanlarında iddaa oynayabilirsiniz. Betworld mobil sitesinin adresi de Betworld 2 oldu. Akıllı telefonlarınızdan Betworld2.com yazarak siteye girdiğinizde otomatik olarak mobil platforma yönleniyorsunuz. Betworld mobil ile dilediğiniz zamanda dilediğiniz yerde iddaa oynayabilirsiniz.

Betworld2 adresine kayıt olarak 300 TL ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. Betworld 2 üyelik işleminizi gerçekleştirdikten sonra hesabınıza ilk seferde 300 TL para yatırırsanız bir o kadar da promosyon kazanacaksınız. Yani iddaalarınizi oynamaya başlamadan önce Betworld hesabınızda 600 TL paranız olacak. Betworld giriş için yukarıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Betworld sitesinde bol kazançlar dileriz.

Yazı etiketleri: betworld giriş • betworld yeni adres

13 Mart 2016 Yazıldı Betworld iddaa

buton