Birdenbir iddaa Sitesi Güvenilir Mi?

Birdenbir iddaa sitesi 2013 yılında açılmış ve e-zone şirket ünvanını almış iddaa sitesidir.Lisans bakımından incelersek Montenegro’ dan aldığı lisansla tüm hizmetlerini denetimli olarak sunduğunu görmekteyiz.Renkli tasarımıyla ve yeni teknoloji tasarımlarla hizmet sunan birdenbir iddaa sitesi henüz yeni olduğu için ilk etapda küçük yatırımlarla denemenizi öneririz.xn--bahis-irketleri-e6c.com iddaa analizi ekibi olarak birdenbir iddaa sitesini analize tabi tuttuk.Yazımızın devamında iddaa sitesi hakkındaki tüm detayları görebilirsiniz.Birdenbir iddaa Sitesi Para Yatırma Seçenekleri
Astropay Kart,Otopay Kart, Banka havalesi veya Cep Bank seçeneleriyle para yatırma imkanı sunmaktadır. Astropay Kart veya OtoPay kart almak için  sayfası veya  satın alabilirsiniz.Garanti Cep Bank / İş Bank CepMatik / Akbank Cep Cüzdan / Yapı Kredi Cebe Havale / Denizbank Fastpay / TEB Cebe Havale yöntemleriyle para yatırma imkanu vardır.BirdenBir iddaa Sitesi Para Yatırma LimitleriAstropay Kart En Az 10USDCepbank En Az 20TLBanka Havalesi En AZ 50TL*Neteller ile yalnızca yurt dışında ikamet eden iddaaciler yatırım yapabilir.
Birdenbiriddaa Para Çekme SeçenekleriBanka hesabınıza(Kartsız işlem olarak) ve Banka Havalesi, yöntemleri ile çekim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Birdenbir iddaa Sitesi Para Çekme LimitleriGünlük Çekim Alt Limit : 100 TL, 50€, 50 USD, 50 GBP’dir. Günlük Çekim Üst Limit: 10.000 TL’dir.
VIP Üyelerimiz için üst limit, bulundukları VIP kategorisine göre değişmektedir.
Birdebir iddaa Sitesi promosyon Çevrim ŞartlarıANAPARA ÇEVİRİM
Para çekim işlemi yapabilmek için yatırdığınız ana para miktarını en az 1.30 oranlı musabaka ya da musabakalarda iddaa oynayarak en az bir kez çevirmeniz gerekmektedir. Kombine kuponlarda musabakalardan en az birinin oranı 1,30 olmalıdır. gazinoda ise yatırdığınız ana parayı 2 kez çevirmeniz yeterlidir.

buton