Bitcoin iddaa Siteleri

3478-

  Bitcoin iddaa Siteleri

  Bitcoin‘in ne olduğunu bilmeyenler için kısa bir ön bilgi verelim. Bitcoin, bir nevi para birimidir. Farkı ise hiç bir ülkeye ait olmaması ve kendi borsasının ve kendi transfer sisteminin olmasıdır. Elektronik ödeme ve elektronik para transferi olarak kullanılan Bitcoin’in ortaya çıkış amacı banka ve banka transferlerini ortadan kaldırarak dünya genelinde geçerli olan bir ödeme sistemi kullanmaktır. Bitcoin için şu benzetmeyi yapabiliriz: Bitcoin’in online olarak kullanımı, gerçek paranın nakit olarak kullanımı gibidir. İsteyen istediği kişiye veya yere Bitcoin verebilir.

  Bitcoin‘in en büyük avantajlarından birisi transferlerin takibinin yapılamaması, gönderen ve alıcı için güvenilir bir metod olmasıdır. İşte bu nokta online iddaa ve gazinoların dikkatini çekti ve Bitcoin ile ödeme alıp ödeme yapan gazino ve iddaa siteleri türemeye başladı. Zamanla Bitcoin iddaa siteleri için alternatif bir method haline geldi.

  2010 yılında bulunmuş olan Bitcoin ülkemizde ise pek popüler olmamıştırdı. Ancak Bitcoin iddaa sitelerinde geçmeye başlaması ile Türkiye’de de Bitcoin yaygınlaşmaya başlıyor. Özellikle iddaa sitelerine para yatırıp çekmek için alternatif metodlar arayanlar veya iddaa sitelerinde banka hesabı kullanmaktan çekinen oyuncular için, Bitcoin güvenilir bir methoddur.

  Bitcoin satan dükkanlar ve online Bitcoin satan sitelerde çıkmaya başladı.

  Aşağıda Bitcoin kabul eden iddaa sitelerinin listesini bulabilirsiniz:

   

   

  buton