Bixbet Para Yatırma

Bixbet sloganında gördüğünüz üzere siz kazanın biz ödeyelim yazmışlar.Gerçektende ödemeler konusunda oldukça hassaslar.Bu ödemeleri almak için tabiki ilk önce bixbete para yatırmanız gerekmekte.Bixbet para yatırma yöntemleri ve minumum miktarları ise şu şekilde belirlenmiş.

 

Havale İle Bixbete Para Yatırma

Havale veya eft ile bixbete minumum 100 tl yatırmanız mümkün.Yatırım işlemi öncesi hesap numaralarını canlı yardımdan yada ilgili alanadan alabilirsiniz.Havale işlemini gerçekleştirdikten sonra para yatırma talebi vermeniz halinde çok kısa bir sürede paranız hesabınıza aktarılacaktır.

Cepbank İle Bixbete Para Yatırma

Cepbank ile bixbet minumum 100 tl yatırmanız mümkün.Cepbank yatırım işlemleri için gerekli formu doldurmanız yeterli.Formu doldurduktan çok kısa bir süre sonra paranız hesabınızda olacaktır.Bu forumda bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat ediniz.

Ecocard İle Bixbete Para Yatırma

Ecocard ile bixbete minumum 100 tl yatırmanız mümkün.Ecocard yatırımları için gerekli bilgileri canlı yardımdan veya gerekli alanadan aldıktan sonra para yatırma talebi formunu doldrumanız yeterlidir.Paranız kısa bir süre sonra hesabınızda olacaktır.

Astropay İle Bixbete Para Yatırma 

Astropay ile bixbete minumum 25 dolar yatırmak mümkün.İlgili kodu belirtilen alana girdiktan sonra para yatırma işleminiz otomatik olarak sonuçlanacak ve paranız anında hesabınızda olacaktır.

buton