Black Jack Nedir Nasıl Oynanılır ?

Poker gazino 2 Ekim 2015, 03:35 Black Jack Nedir Nasıl Oynanılır ?

gazino oyunlarının vazgeçilmez oyunu ” BLACK JACK ” bu oyunu bilen ve oynayan bir kişi başka oyunlarla işi olmaz. Black Jack bağımlılık yapan bir oyundur. Çok hızlı para kazandırtır ve çok hızlı para kaybettiren bir oyundur. Black Jack Nedir ve nasıl oynanılır ?

Black Jack Nedir Ve Nasıl Oynatılır ?

Black Jack dediğimiz oyun (21 oyunuda denir) kasaya karşı oynanan bir oyundur ve dealer ile karşılıklı oynanır.Dealer her oyuncuya 2 kart dağıtır ve kartları açık durur, dealer’ın kartlarının ise sadece 1 tanesi açık durmaktadır.eğer dealer kartlarında 21 sayısını tamamlamış ise oyunu kasa kazanır lakin tamamlamamış ise 16 sayısına ulaşana kadar dealer kart çekmek zorundadır ve eğer dealer 21 sayısını geçerse oyunu kayıp eder.
Oyunda kartlar dağıtıldıktan sonra dealer her oyuncuya kart isteyip istemediğini sorar, ve oyuncular kartlarına göre dealerdan kart isterler, dealer kendi kapalı kartını en son açar. Eğer 21 e ulaşırsanız oyunu siz kazanırsınız ve yaptığınız iddaain 1,5 katını kazanırsınız  ( bu bazı gazinolar’da 2 katıda olabiliyor masasına göre de değişebiliyor. )  lakin 21 sayısına ulaşamadınız ve 18 sayısında tamam dediniz, dealer’ın açtığı sayı sizin sayınızdan küçük ise 21 sayısına en yakın siz olduğunuz için gene kazanış olursunuz ve bu oyundaki bazı terimlerden bahsetmek istiyorum:

Black Jack İngilizce Terimleri Ve Anlamları

Surrender: Türkçe anlamı teslim ol demektir. iddaa Yaptınız kasanın sizi geçeceğini analiz ettiğiniz zaman “surrender ” diyerek bastığınız paranın yarısını geri alabilirsiniz. Sadece yerde As var ise Surrender yapamazsınız.

Hit: bir kart daha istemektir
Stand: kart istememektir
double: Yaptığınız iddaai İkiye Katlar
split: İki aynı kart geldiyse ayırıp iki ayrı el yönete bilirsiniz

gazino da bulunan diğer canlı gazino oyunları için http://www.xn--bahis-irketleri-e6c.com/canli-gazino/ buradaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Black Jack Nedir konumuz altında yorumlarınızı beklemekteyiz. Black jack oyunu hakkında takıldığınız tüm soruları bizlere yorum şeklinde gönderebilirsiniz. En geç 1 saat içinde cevap alacaksınız.

buton