Canlı gazino

tipobet canlı gazino sektörüne oldukça uzun yıllar önce girebilmiş şirketlerden birisidir. Bugün pek çok iddaa sitesinde canlı iddaa seçeneği görebiliyorken bundan 3 sene yalnızca tipobet ve başka bir gazino şirketinde canlı gazino uygulaması vardı. Bunun ana nedeni şirketin potansiyeli ve büyüklüğüyle alakalı. Canlı gazino hizmete açmak için şirketin bir gazinosu olmak zorunda ve bu gazinonun yeterli büyüklükte ve teknik donanımı kaldırabiliyor seviyede olması gerekmektedir. İlk canlı gazino uygulamasını yalnızca büyük şirketler kendi gazinoları aracılığıyla oynattılar. Ancak bugün bu hizmete olan talep nedeniyle canlı gazino uygulaması sağlayan aracı şirketler ortaya çıktı. Bu şirketler bir gazino kurup tüm çalıştığı firmalara bu hizmeti sağlıyor. Yani aslında siz o sitenin canlı gazinosunda oynadığınızı zannederken aslında diğer sitelerinde hizmet aldığı ortak bir canlı gazino uygulamasında oynuyorsunuz. Küçük şirketler canlı gazinonun yanında normal gazino, canlı iddaa, gibi hizmetlerini de dışarıdan sağlıyorlar. Bu hizmetleri kendi içinde barındıran şirketler ise pazarın en tepesindeki sadece bir kaç şirket ve bunların çoğu Türkçe bir web sitesine sahip değiller. İşte tipobet hem bu hizmetleri kendi bünyesinde sağlayabilen büyük bir şirket hemde Türkçe hizmet veriyor. Türk gazino oyuncuları için bu oldukça önemli bir gelişme. Böylece Türk oyunculara taşeron küçük firmalara tıkılıp kalmıyor ve paraları güvence altında olarak tipobet gibi büyük bir şirketin bünyesinde oyun oynayabiliyorlar.

Betin canlı gazino’ da çok çeşitli canlı gazino oyunlarını ve çok çeşitli iddaa miktarlarında masaların olduğunu görebiliyoruz. Canlı gazino bünyesinde canlı 21, canlı masa pokeri, canlı roulette ve canlı bakara oyunlarının farklı varyasyonları bulunuyor. Oyun çeşitliliğinden ziyade her miktarda masa bulabilmek oldukça önemli. Diğer firmalar masa kirası verdikleri ve başka firmalara bağlı oldukları için yalnızca yüksek miktarda oyun oynatan bir masa açıp orada oyun oynatmaya çalışıyorlar. Bu durum canlı gazino seven her kesin bu imkandan faydalanmasını engelliyor ve aslında bir nevi ayrımcılığa giriyor. tipobet canlı gazino’ da böyle bir durum söz konusu değil.

Canlı gazinoda olması gereken bir diğer hususta kurpiyerlerin sevecen, samimi ve güler yüzlü olması. tipobet kurpiyerlerini kendi bünyesinde yetiştirdiği ve onlara rahat bir çalışma ortamı sağladığı için çok kaliteli ve işini iyi yapan kurpiyerlerele karşılaşıyoruz. Pek çok özelliği ile tipobet Canlı gazino şuan internetteki en kaliteli canlı gazinodur. Sitemiz üerinden tipobet’ ya üye olarak hemen oyunlarınıza başlayabilirsiniz. Bol şanlar dileriz…